| αντίσταση μόνωσης | 200MΩ/250V/DC |
|---|---|
| Διηλεκτρική δύναμη | >200VAC/50Hz/60s |
| Μέγιστη Ροπή Εκκίνησης | 1 N.cm |
| Σχεδιασμένος βρόχος | 50, 40, 30, 20 |
| Κατηγορία προϊόντων | Μίνι δαχτυλίδι. |
| Μέγιστη Ροπή Εκκίνησης | 1 N.cm |
|---|---|
| Εργασιακή ζωή | 10 εκατ. στροφές ανά λεπτό |
| Ονομαστική Τάση | 0-100VDC |
| Αντίσταση μόνωσης | 200MΩ/250V/DC |
| Κατηγορία προϊόντων | Μίνι δαχτυλίδι. |
| Αντίσταση μόνωσης | 200MΩ/250V/DC |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Διάρκεια ζωής 10 εκατομμύρια στροφές ανά λεπτό |
| Ωριαία ταχύτητα | 0-300 Στροφές ανά λεπτό |
| Ονομαστική Τάση | 0-100VDC |
| Μέγιστη Ροπή Εκκίνησης | 1 N.cm |
| Κατηγορία προϊόντων | Μίνι δαχτυλίδι. |
|---|---|
| Ωριαία ταχύτητα | 0-300 Στροφές ανά λεπτό |
| Rated Voltage | 0-100VDC |
| Υλικό επαφής | Χρυσός χρυσός |
| Βάρος | <60g (χωρίς το καλώδιο) |
| Σχεδιασμένος βρόχος | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων | Μίνι δαχτυλίδι. |
| Αντίσταση μόνωσης | 200MΩ/250V/DC |
| Υλικό κέλυφος | 303 Ατσάλι ατσάλι |
| Υγρασία | ≤ 80% |
| Ονομασία προϊόντος | Διάρκεια ζωής 10 εκατομμύρια στροφές ανά λεπτό |
|---|---|
| Υλικό επαφής | Χρυσός χρυσός |
| Υλικό κέλυφος | 303 Ατσάλι ατσάλι |
| Διηλεκτρική δύναμη | >200VAC/50Hz/60s |
| Σχεδιασμένος βρόχος | 50, 40, 30, 20 |
| Υλικό επαφής | χρυσός-χρυσός |
|---|---|
| Σχεδιασμένος βρόχος | 50, 40, 30, 20 |
| Διορισμένη τάση | 0-100VDC |
| Αντίσταση μόνωσης | 200MΩ/250V/DC |
| εργασιακή ζωή | 10 εκατ. στροφές ανά λεπτό |
| Shell Material | Aluminum alloy |
|---|---|
| Rotation Way | Flange Installation |
| Voltage | 400Vac/Vdc |
| Current | 1 A/circuit |
| Working Speed | 0~3000rpm |
| Υλικό κέλυφος | 303 Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Περιοχές εφαρμογής | Χρησιμοποιείται για σήματα δυναμομετρικών διατάξεων πλατφόρμας δοκιμών υψηλής ταχύτητας, σήματα θερμ |
| Κατηγορία προϊόντων | Μίνι δαχτυλίδι. |
| Αντίσταση μόνωσης | 200MΩ/250V/DC |
| Υγρασία | ≤ 80% |
| Σχεδιασμένος βρόχος | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων | Μίνι δαχτυλίδι. |
| Μόνωση | 200mΩ/250V/DC |
| Υλικό κέλυφος | 303 Ατσάλι ατσάλι |
| Υγρασία | ≤80% |