| Continuous Operation Capability | Operates continuously for 90 hours at 18000 rpm |
|---|---|
| Integrated Pouring Process | Concentricity between ring groove and bearing ≤0.01mm |
| High-Speed Operation | Operates at 18000 rpm without cooling system |
| Robust Structural Design | 304 stainless steel structure for harsh environments |
| Electrical Strength | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Mirror Processing Technology | Contact surface finish Ra0.02 for reliable electrical contact |
|---|---|
| Advanced Brush Filament Modulation Process | Innovative brush design for extended lifespan |
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for high-precision components |
| Electrical Strength | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Ingress Protection | IP65 for protection against harsh environments |
| Τεχνολογία επεξεργασίας καθρέφτη | Επιφάνεια επαφής RA0.02 για αξιόπιστη ηλεκτρική επαφή |
|---|---|
| Προηγμένη διαδικασία διαμόρφωσης νήματος βούρτσας | Καινοτόμος σχεδιασμός βούρτσας για εκτεταμένη διάρκεια ζωής |
| Διαδικασία κατασκευής εξαρτημάτων ακριβείας | Ανοχή διαστάσεων <0,01mm για εξαρτήματα υψηλής ακρίβειας |
| Ηλεκτρική αντοχή | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Προστασία εισόδου | IP65 για προστασία από σκληρά περιβάλλοντα |
| Τεχνολογία επεξεργασίας καθρέφτη | Επιφάνεια επαφής RA0.02 για αξιόπιστη ηλεκτρική επαφή |
|---|---|
| Προηγμένη διαδικασία διαμόρφωσης νήματος βούρτσας | Καινοτόμος σχεδιασμός βούρτσας για εκτεταμένη διάρκεια ζωής |
| Διαδικασία κατασκευής εξαρτημάτων ακριβείας | Ανοχή διαστάσεων <0,01mm για εξαρτήματα υψηλής ακρίβειας |
| Ηλεκτρική αντοχή | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Προστασία εισόδου | IP65 για προστασία από σκληρά περιβάλλοντα |
| Τεχνολογία επεξεργασίας καθρέφτη | Επιφάνεια επαφής RA0.02 για αξιόπιστη ηλεκτρική επαφή |
|---|---|
| Προηγμένη διαδικασία διαμόρφωσης νήματος βούρτσας | Καινοτόμος σχεδιασμός βούρτσας για εκτεταμένη διάρκεια ζωής |
| Διαδικασία κατασκευής εξαρτημάτων ακριβείας | Ανοχή διαστάσεων <0,01mm για εξαρτήματα υψηλής ακρίβειας |
| Ηλεκτρική αντοχή | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Προστασία εισόδου | IP65 για προστασία από σκληρά περιβάλλοντα |
| Τεχνολογία επεξεργασίας καθρέφτη | Επιφάνεια επαφής RA0.02 για αξιόπιστη ηλεκτρική επαφή |
|---|---|
| Προηγμένη διαδικασία διαμόρφωσης νήματος βούρτσας | Καινοτόμος σχεδιασμός βούρτσας για εκτεταμένη διάρκεια ζωής |
| Διαδικασία κατασκευής εξαρτημάτων ακριβείας | Ανοχή διαστάσεων <0,01mm για εξαρτήματα υψηλής ακρίβειας |
| Ηλεκτρική αντοχή | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Προστασία εισόδου | IP65 για προστασία από σκληρά περιβάλλοντα |
| Τεχνολογία επεξεργασίας καθρέφτη | Επιφάνεια επαφής RA0.02 για αξιόπιστη ηλεκτρική επαφή |
|---|---|
| Προηγμένη διαδικασία διαμόρφωσης νήματος βούρτσας | Καινοτόμος σχεδιασμός βούρτσας για εκτεταμένη διάρκεια ζωής |
| Διαδικασία κατασκευής εξαρτημάτων ακριβείας | Ανοχή διαστάσεων <0,01mm για εξαρτήματα υψηλής ακρίβειας |
| Ηλεκτρική αντοχή | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Προστασία εισόδου | IP65 για προστασία από σκληρά περιβάλλοντα |
| High-Speed Operation | Operates at 18000 rpm without cooling system |
|---|---|
| Insulation Resistance | ≥110MΩ/250V/DC |
| Integrated Pouring Process | Concentricity between ring groove and bearing ≤0.01mm |
| Continuous Operation Capability | Operates continuously for 90 hours at 18000 rpm |
| Electrical Strength | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Λειτουργία υψηλής ταχύτητας | Λειτουργεί στις 18000 σ.α.λ. χωρίς σύστημα ψύξης |
|---|---|
| Μόνωση | ≥110mΩ/250V/DC |
| Ενσωματωμένη διαδικασία χύτευσης | Ομόκεντρη μεταξύ αυλάκι δακτυλίου και ρουλεμάν ≤0,01mm |
| Συνεχής δυνατότητα λειτουργίας | Λειτουργεί συνεχώς για 90 ώρες στις 18000 σ.α.λ. |
| Ηλεκτρική αντοχή | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Λειτουργία υψηλής ταχύτητας | Λειτουργεί στις 18000 σ.α.λ. χωρίς σύστημα ψύξης |
|---|---|
| Μόνωση | ≥110mΩ/250V/DC |
| Ενσωματωμένη διαδικασία χύτευσης | Ομόκεντρη μεταξύ αυλάκι δακτυλίου και ρουλεμάν ≤0,01mm |
| Συνεχής δυνατότητα λειτουργίας | Λειτουργεί συνεχώς για 90 ώρες στις 18000 σ.α.λ. |
| Ηλεκτρική αντοχή | ≥250VAC/50Hz/60s |