| Σχεδιασμένος βρόχος | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων | Μίνι δαχτυλίδι. |
| Μόνωση | 200mΩ/250V/DC |
| Υλικό κέλυφος | 303 Ατσάλι ατσάλι |
| Υγρασία | ≤80% |
| Σχεδιασμένος βρόχος | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων | Μίνι δαχτυλίδι. |
| Μόνωση | 200mΩ/250V/DC |
| Υλικό κέλυφος | 303 Ατσάλι ατσάλι |
| Υγρασία | ≤80% |
| Όνομα προϊόντος | Long Life Slip Ring |
|---|---|
| Τύπος σήματος | Αναλογικά και ψηφιακά σήματα |
| Επαφή | Χρυσός-Χρυσός |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 1Α |
| Εύρος θερμοκρασίας | -40℃ ~ 80℃ |
| Θερμοκρασία | -40°C~+80°C |
|---|---|
| μήκος καλωδίου μολύβδου | Στροφέας: στάτης 300 χιλ.: 300 χιλ. |
| Επεξεργασία | Διάρκεια ζωής |
| Υλικό επαφής | Χρυσό |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Μόνωση | 200mΩ/250V/DC |
|---|---|
| Υλικό κέλυφος | 303 Ατσάλι ατσάλι |
| Όνομα προϊόντος | Συμπληκτικό μέγεθος Δαχτυλίδι Slip Δαχτυλίδι υψηλής ταχύτητας Δαχτυλίδι περιστροφής Δαχτυλίδι σύνδεσ |
| Προδιαγραφή καλωδίων | AF200-0,05 mm2 |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1 α |
| Κανάλι | 18 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Δαχτυλίδι ολίσθησης |
| Βαθμός προστασίας | IP51 |
| Εργασιακή ζωή | κύκλος 10 εκατομμυρίων |
| Ωριαία ταχύτητα | 5000 σ.α.λ. |
| Προδιαγραφές καλωδίου | AF200-0,05 mm2 |
|---|---|
| Ονομαστικό ρεύμα | 1 Α |
| Αντίσταση μόνωσης | 200MΩ/250V/DC |
| Υλικό επαφής | Χρυσός χρυσός |
| Ονομαστική Τάση | 0-100VDC |
| High-Speed Operation | Operates at 18000 rpm without cooling system |
|---|---|
| Rated Voltage/current | 80VDC/1A |
| Ingress Protection | IP65 for protection against harsh environments |
| Contact Material | Gold-gold |
| Integrated Pouring Process | Concentricity between ring groove and bearing ≤0.01mm |
| Contact Material | Kim-Kim |
|---|---|
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for stable performance |
| Manufacturing Location | Jiujiang |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Working Loops | 12-20-28 Channels Are Optional |
| Integrated Pouring Process | Concentricity between ring groove and bearing ≤0.01mm |
|---|---|
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for high-precision components |
| High-Speed Operation | Operates at 18000 rpm without cooling system |
| Compact Design | Small size and compact structure for adaptability |
| Insulation Resistance | ≥110MΩ/250V/DC |