| Ontwerplussen | 18 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | ≥250MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning/stroom | 80VDC/1A |
| Elektrische kracht | ≥ 300VAC/50Hz/60s |
| Continu werktijd | 96 uur |
| Ontworpen lus | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 200MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning | 0-100VDC |
| nominale stroom | 1 A |
| Dielectrische sterkte | > 200VAC/50Hz/60s |
| Werkende lussen | 12-20-28 kanalen zijn optioneel |
|---|---|
| isolatieweerstand | ≥ 110MΩ/250V/DC |
| Contactmateriaal | Goudgoud |
| Nominale spanning/stroom | 80VDC/1A |
| Elektrische kracht | ≥ 250 VAC/50 Hz/60 s |
| Werkende lussen | 12-20-28 kanalen zijn optioneel |
|---|---|
| isolatieweerstand | ≥ 110MΩ/250V/DC |
| Contactmateriaal | Goudgoud |
| Nominale spanning/stroom | 80VDC/1A |
| Elektrische kracht | ≥ 250 VAC/50 Hz/60 s |
| Roterende snelheid | 0-10000 t/min |
|---|---|
| Ontwerplus | 18 |
| werkende leven | 10 miljoen cirkel |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤20mΩ |
| Werktemperatuur | -50℃ ~ 80℃ |
| Loop | 8 kringen |
|---|---|
| Nominale stroom | 1A |
| Nominale spanning | 240VDC |
| Diëlektrische sterkte | ≥ 300VAC/50Hz/60s |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10 mΩ |
| Ontwerp lus | 8 |
|---|---|
| Nominale snelheid | 0-10000 t/min |
| Isolatieweerstand | 220MΩ/250V/DC |
| Huidig | 240VDC/1A |
| levensduur | 100M cyclus |
| Mirror -verwerkingstechnologie | Contactoppervlak afwerking RA0.02 voor betrouwbaar elektrisch contact |
|---|---|
| Geavanceerd borstelfilament -modulatieproces | Innovatief borstelontwerp voor een langere levensduur |
| Precisieonderdelen productieproces | Dimensionale tolerantie <0,01 mm voor zeer nauwkeurige componenten |
| Elektrische sterkte | ≥250vac/50Hz/60s |
| Ingress bescherming | IP65 voor bescherming tegen harde omgevingen |
| Ontwerplussen | 18 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | ≥250MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning/stroom | 80VDC/1A |
| Elektrische kracht | ≥ 300VAC/50Hz/60s |
| Continu werktijd | 96 uur |
| Roterende snelheid | 0-1000 tpm (1000-10.000 tpm vereist maatwerk) |
|---|---|
| Ontwerplus | 8 |
| Diëlektrische sterkte | >250VAC/50Hz/60s |
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |