| Κύκλοι σχεδιασμού | 18 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | ≥250MΩ/250V/DC |
| Ονομαστική τάση/στροφή | 80VDC/1A |
| Ηλεκτρική Αντοχή | ≥300VAC/50Hz/60s |
| Συνεχής χρόνος εργασίας | 96 ώρες |
| Σχεδιασμένος βρόχος | 50、40、30、20 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 200MΩ/250V/DC |
| Διορισμένη τάση | 0-100VDC |
| ονομαστικό ρεύμα | 1 Α |
| Διηλεκτρική Αντοχή | >200VAC/50Hz/60s |
| Λειτουργικοί βρόχοι | 12-20-28 κανάλια είναι προαιρετικά |
|---|---|
| αντίσταση μόνωσης | ≥110MΩ/250V/DC |
| Υλικό επαφής | Χρυσός χρυσός |
| Ονομαστική τάση/στροφή | 80VDC/1A |
| Ηλεκτρική Αντοχή | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Λειτουργικοί βρόχοι | 12-20-28 κανάλια είναι προαιρετικά |
|---|---|
| αντίσταση μόνωσης | ≥110MΩ/250V/DC |
| Υλικό επαφής | Χρυσός χρυσός |
| Ονομαστική τάση/στροφή | 80VDC/1A |
| Ηλεκτρική Αντοχή | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-10000 περιστροφή/λεπτό |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 18 |
| εργασιακή ζωή | κύκλος 10 εκατομμυρίων |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤20mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -50℃ ~ 80℃ |
| Κύκλος | 8 κυκλώματα |
|---|---|
| Ονομαστικό ρεύμα | 1Α |
| Ονομαστική τάση | 240VDC |
| Διηλεκτρική αντοχή | ≥300VAC/50Hz/60s |
| Αξία μεταβολής της δυναμικής αντίστασης | ≤10mΩ |
| Βρόχος σχεδίασης | 8 |
|---|---|
| Ωριαία ταχύτητα | 0-10000 περιστροφή/λεπτό |
| Αντίσταση μόνωσης | 220MΩ/250V/DC |
| Ρεύμα | 240VDC/1A |
| διάρκεια ζωής | Κύκλος 100M |
| Τεχνολογία επεξεργασίας καθρέφτη | Επιφάνεια επαφής RA0.02 για αξιόπιστη ηλεκτρική επαφή |
|---|---|
| Προηγμένη διαδικασία διαμόρφωσης νήματος βούρτσας | Καινοτόμος σχεδιασμός βούρτσας για εκτεταμένη διάρκεια ζωής |
| Διαδικασία κατασκευής εξαρτημάτων ακριβείας | Ανοχή διαστάσεων <0,01mm για εξαρτήματα υψηλής ακρίβειας |
| Ηλεκτρική αντοχή | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Προστασία εισόδου | IP65 για προστασία από σκληρά περιβάλλοντα |
| Κύκλοι σχεδιασμού | 18 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | ≥250MΩ/250V/DC |
| Ονομαστική τάση/στροφή | 80VDC/1A |
| Ηλεκτρική Αντοχή | ≥300VAC/50Hz/60s |
| Συνεχής χρόνος εργασίας | 96 ώρες |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-1000 rpm (1000-10000 RPM απαιτούν προσαρμογή) |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 8 |
| Διηλεκτρική αντοχή | >250VAC/50Hz/60s |
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |