| Continuous Operation Capability | Operates continuously for 90 hours at 18,000 rpm |
|---|---|
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Working Loops | 12-20-28 Channels Are Optional |
| Working Life | 100 Million Revolutions |
| Compact Design | Small size and compact structure for adaptability |
| วัสดุเปลือกหอย | 303 สแตนเลส |
|---|---|
| ข้อกำหนดลวด | AF200-0.05mm² |
| LOOP ที่ออกแบบมา | 50, 40, 30, 20 |
| แรงบิดเริ่มต้นสูงสุด | 1 N.CM |
| วัสดุติดต่อ | ทอง-ทอง |
| วัสดุติดต่อ | ทอง-ทอง |
|---|---|
| ความเร็วในการจัดอันดับ | 0-300รอบต่อนาที |
| ความแข็งแรงของอิเล็กทริก | > 200VAC/50Hz/60s |
| LOOP ที่ออกแบบมา | 50, 40, 30, 20 |
| หมวดหมู่ผลิตภัณฑ์ | แหวนสลิปมินิ |
| ความต้านทานฉนวน | 200MΩ/250V/DC |
|---|---|
| วัสดุเปลือกหอย | 303 สแตนเลส |
| ชื่อผลิตภัณฑ์ | วงแหวนลื่นขนาดของ conpact แหวนหมุนความเร็วสูงวงแหวนข้อต่อยาว |
| ข้อกำหนดลวด | AF200-0.05mm² |
| จัดอันดับปัจจุบัน | 1 ก |
| แรงดันไฟฟ้า | 0-100VDC |
|---|---|
| ความชื้นในการใช้งาน | ≤80% |
| ชื่อผลิตภัณฑ์ | วงแหวนลื่นขนาดของ conpact แหวนหมุนความเร็วสูงวงแหวนข้อต่อยาว |
| วัสดุเปลือกหอย | 303 สแตนเลส |
| ข้อกำหนดลวด | AF200-0.05mm² |
| Channel | 1~10 |
|---|---|
| Working Speed | 0~3000rpm |
| Lead Length | 300mm |
| Product Category | Fiber Optic Slip Ring |
| Work Speed | 0~20000rpm |
| Mirror Processing Technology | Contact surface finish Ra0.02 for reliable electrical contact |
|---|---|
| Advanced Brush Filament Modulation Process | Innovative brush design for extended lifespan |
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for high-precision components |
| Electrical Strength | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Ingress Protection | IP65 for protection against harsh environments |
| วัสดุเปลือกหอย | 303 สแตนเลส |
|---|---|
| ความชื้นในการใช้งาน | ≤80% |
| แรงบิดเริ่มต้นสูงสุด | 1 N.CM |
| วัสดุติดต่อ | ทอง-ทอง |
| หมวดหมู่ผลิตภัณฑ์ | แหวนสลิปมินิ |
| วัสดุติดต่อ | ทอง-ทอง |
|---|---|
| วัสดุเปลือกหอย | 303 สแตนเลส |
| ความต้านทานฉนวน | 200MΩ/250V/DC |
| LOOP ที่ออกแบบมา | 50, 40, 30, 20 |
| ความชื้นในการใช้งาน | ≤80% |
| LOOP ที่ออกแบบมา | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| ข้อกำหนดลวด | AF200-0.05mm² |
| ความชื้นในการใช้งาน | ≤80% |
| ความเร็วในการจัดอันดับ | 0-300รอบต่อนาที |
| วัสดุติดต่อ | ทอง-ทอง |