| Zaprojektowana pętla | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| Kategoria produktu | mini pierścień ślizgowy |
| Odporność na izolację | 200 mΩ/250 V/DC |
| Materiał skorupy | 303 Stal nierdzewna |
| Wilgotność operacyjna | ≤80% |
| Zaprojektowana pętla | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| Kategoria produktu | mini pierścień ślizgowy |
| Odporność na izolację | 200 mΩ/250 V/DC |
| Materiał skorupy | 303 Stal nierdzewna |
| Wilgotność operacyjna | ≤80% |
| Nazwa produktu | Pierścień ślizgowy o długiej żywotności |
|---|---|
| Typ sygnału | Sygnały analogowe i cyfrowe |
| Kontakt | Złoto-złoto |
| Aktualna ocena | 1A |
| Zakres temperatur | -40 ℃ ~ 80 ℃ |
| temperatury | -40℃~+80℃ |
|---|---|
| Długość drutu ołowiowego | Wirnik : 300 mm Stojan : 300 mm |
| Korzyść | długa żywotność |
| Materiał kontaktowy | Złoto |
| Materiały mieszkaniowe | Aluminium |
| Odporność na izolację | 200 mΩ/250 V/DC |
|---|---|
| Materiał skorupy | 303 Stal nierdzewna |
| Nazwa produktu | Pierścień z poślizgiem rozmiaru rozmiaru |
| Specyfikacja drutu | AF200-0.05 mm² |
| Prąd oceniany | 1 a |
| Kanał | 18 |
|---|---|
| Nazwa produktu | Przewodzący pierścień ślizgowy |
| Ocena ochrony | IP51 |
| Życie zawodowe | Koło 10 milionów |
| Prędkość znamionowa | 5000 obr / min |
| Specyfikacja drutu | AF200-0.05 mm² |
|---|---|
| Prąd oceniany | 1A |
| Odporność na izolację | 200 mΩ/250 V/DC |
| Materiał kontaktowy | Złoto-złoto |
| Napięcie znamionowe | 0-100VDC |
| High-Speed Operation | Operates at 18000 rpm without cooling system |
|---|---|
| Rated Voltage/current | 80VDC/1A |
| Ingress Protection | IP65 for protection against harsh environments |
| Contact Material | Gold-gold |
| Integrated Pouring Process | Concentricity between ring groove and bearing ≤0.01mm |
| Contact Material | Kim-Kim |
|---|---|
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for stable performance |
| Manufacturing Location | Jiujiang |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Working Loops | 12-20-28 Channels Are Optional |
| Integrated Pouring Process | Concentricity between ring groove and bearing ≤0.01mm |
|---|---|
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for high-precision components |
| High-Speed Operation | Operates at 18000 rpm without cooling system |
| Compact Design | Small size and compact structure for adaptability |
| Insulation Resistance | ≥110MΩ/250V/DC |