| حلقه طراحی شده | 50 ، 40 ، 30 ، 20 |
|---|---|
| دسته محصولات | انگشتر لغزنده مینی |
| مقاومت عایق | 200MΩ/250V/DC |
| ماده پوسته | 303 فولاد ضد زنگ |
| رطوبت عملیاتی | 80 ٪ |
| حلقه طراحی شده | 50 ، 40 ، 30 ، 20 |
|---|---|
| دسته محصولات | انگشتر لغزنده مینی |
| مقاومت عایق | 200MΩ/250V/DC |
| ماده پوسته | 303 فولاد ضد زنگ |
| رطوبت عملیاتی | 80 ٪ |
| نام محصول | انگشتر لغزش طولانی مدت |
|---|---|
| نوع سیگنال | سیگنال های آنالوگ و دیجیتال |
| تماس بگیرید | طلا-طلا |
| رتبه بندی فعلی | 1A |
| محدوده دما | -40 ~ 80 ℃ |
| دما | -40℃~+80℃ |
|---|---|
| طول سیم سربی | روتور : 300 میلی متر استاتور : 300 میلی متر |
| مزیت | طول عمر طولانی |
| مواد تماس | طلا |
| مصالح ساختمانی | آلومینیوم |
| مقاومت عایق | 200MΩ/250V/DC |
|---|---|
| ماده پوسته | 303 فولاد ضد زنگ |
| نام محصول | حلقه لغزش اندازه Conpact حلقه چرخشی با سرعت بالا حلقه طول عمر طولانی مدت |
| مشخصات سیم | AF200-0.05mm² |
| جریان فعلی | 1 الف |
| کانال | 18 |
|---|---|
| نام محصول | حلقه لغزش رسانا |
| درجه حفاظت | IP51 |
| زندگی کاری | دایره 10 میلیونی |
| سرعت نامی | 5000 دور در دقیقه |
| مشخصات سیم | AF200-0.05mm² |
|---|---|
| جریان فعلی | 1 A |
| مقاومت عایق | 200MΩ/250V/DC |
| مواد تماس | طلا-طلا |
| ولتاژ دارای امتیاز | 0-100vdc |
| High-Speed Operation | Operates at 18000 rpm without cooling system |
|---|---|
| Rated Voltage/current | 80VDC/1A |
| Ingress Protection | IP65 for protection against harsh environments |
| Contact Material | Gold-gold |
| Integrated Pouring Process | Concentricity between ring groove and bearing ≤0.01mm |
| Contact Material | Kim-Kim |
|---|---|
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for stable performance |
| Manufacturing Location | Jiujiang |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Working Loops | 12-20-28 Channels Are Optional |
| Integrated Pouring Process | Concentricity between ring groove and bearing ≤0.01mm |
|---|---|
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for high-precision components |
| High-Speed Operation | Operates at 18000 rpm without cooling system |
| Compact Design | Small size and compact structure for adaptability |
| Insulation Resistance | ≥110MΩ/250V/DC |