| حلقة مصممة | 50 ، 40 ، 30 ، 20 |
|---|---|
| فئة المنتج | حلقة زلة صغيرة |
| مقاومة العزل | 200mΩ/250V/DC |
| مادة الصدفة | 303 الفولاذ المقاوم للصدأ |
| تشغيل الرطوبة | ≤80 ٪ |
| حلقة مصممة | 50 ، 40 ، 30 ، 20 |
|---|---|
| فئة المنتج | حلقة زلة صغيرة |
| مقاومة العزل | 200mΩ/250V/DC |
| مادة الصدفة | 303 الفولاذ المقاوم للصدأ |
| تشغيل الرطوبة | ≤80 ٪ |
| اسم المنتج | حلقة زلة طويلة العمر |
|---|---|
| نوع الإشارة | الإشارات التناظرية والرقمية |
| اتصال | الذهب-الذهب |
| التقييم الحالي | 1 أ |
| نطاق درجة الحرارة | -40 درجة مئوية ~ 80 درجة مئوية |
| الحرارة | -40 درجة مئوية ~ + 80 درجة مئوية |
|---|---|
| طول سلك الرصاص | الدوار: 300 مم الجزء الثابت: 300 مم |
| Advatage | عمر طويل |
| مواد الاتصال | ذهب |
| مواد الإسكان | الألومنيوم |
| مقاومة العزل | 200mΩ/250V/DC |
|---|---|
| مادة الصدفة | 303 الفولاذ المقاوم للصدأ |
| اسم المنتج | حلقة زلة الحجم conpact عالي السرعة حلقة دوارة طويلة العمر الافتتاحية حلقة مفصل |
| مواصفات الأسلاك | AF200-0.05MM مم |
| تصنيف التيار | 1 أ |
| القناة | 18 |
|---|---|
| اسم المنتج | حلقة زلة موصلة |
| درجة الحماية | IP51 |
| الحياة العملية | 10 مليون دائرة |
| السرعة المقدرة | 5000 دورة في الدقيقة |
| مواصفات الأسلاك | AF200-0.05MM مم |
|---|---|
| تصنيف التيار | 1 أ |
| مقاومة العزل | 200mΩ/250V/DC |
| مادة الاتصال | الذهب الذهبي |
| الجهد المقنن | 0-100VDC |
| High-Speed Operation | Operates at 18000 rpm without cooling system |
|---|---|
| Rated Voltage/current | 80VDC/1A |
| Ingress Protection | IP65 for protection against harsh environments |
| Contact Material | Gold-gold |
| Integrated Pouring Process | Concentricity between ring groove and bearing ≤0.01mm |
| Contact Material | Kim-Kim |
|---|---|
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for stable performance |
| Manufacturing Location | Jiujiang |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Working Loops | 12-20-28 Channels Are Optional |
| Integrated Pouring Process | Concentricity between ring groove and bearing ≤0.01mm |
|---|---|
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for high-precision components |
| High-Speed Operation | Operates at 18000 rpm without cooling system |
| Compact Design | Small size and compact structure for adaptability |
| Insulation Resistance | ≥110MΩ/250V/DC |