| Tasarlanmış Döngü | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| Ürün kategorisi | küçük kayma halkası |
| Yalıtım direnci | 200MΩ/250V/DC |
| Kabuk malzemesi | 303 Paslanmaz çelik |
| Çalışma nemi | ≤% 80 |
| Tasarlanmış Döngü | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| Ürün kategorisi | küçük kayma halkası |
| Yalıtım direnci | 200MΩ/250V/DC |
| Kabuk malzemesi | 303 Paslanmaz çelik |
| Çalışma nemi | ≤% 80 |
| Ürün Adı | Uzun Ömürlü Kayma Halkası |
|---|---|
| Sinyal Türü | Analog ve dijital sinyaller |
| Temas etmek | Altın-Altın |
| Mevcut Derecelendirme | 1A |
| Sıcaklık Aralığı | -40°C ~ 80°C |
| Sıcaklık | -40°C~+80°C |
|---|---|
| Kurşun tel uzunluğu | Rotor : 300 mm Stator : 300 mm |
| avantaj | uzun ömür |
| İletişim malzemesi | Altın |
| Ev materyalleri | Alüminyum |
| Yalıtım direnci | 200MΩ/250V/DC |
|---|---|
| Kabuk malzemesi | 303 Paslanmaz çelik |
| Ürün adı | Boyut boyutu kayma yüzüğü Yüksek hızlı döner yüzük uzun ömür |
| Telli spesifikasyon | AF200-0.05mm² |
| Değerlendirilmiş Akım | 1 A |
| Kanal | 18 |
|---|---|
| Ürün adı | İletken Kayma Halkası |
| Koruma sınıfı | IP51 |
| Çalışma hayatı | 10 milyon daire |
| Nominal hız | 5000 rpm |
| Tel özellikleri | AF200-0.05mm² |
|---|---|
| Değerlendirilmiş Akım | 1 A |
| Yalıtım direnci | 200MΩ/250V/DC |
| İletişim malzemesi | Altın-Altın |
| Nominal Voltaj | 0-100VDC |
| High-Speed Operation | Operates at 18000 rpm without cooling system |
|---|---|
| Rated Voltage/current | 80VDC/1A |
| Ingress Protection | IP65 for protection against harsh environments |
| Contact Material | Gold-gold |
| Integrated Pouring Process | Concentricity between ring groove and bearing ≤0.01mm |
| Contact Material | Kim-Kim |
|---|---|
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for stable performance |
| Manufacturing Location | Jiujiang |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Working Loops | 12-20-28 Channels Are Optional |
| Integrated Pouring Process | Concentricity between ring groove and bearing ≤0.01mm |
|---|---|
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for high-precision components |
| High-Speed Operation | Operates at 18000 rpm without cooling system |
| Compact Design | Small size and compact structure for adaptability |
| Insulation Resistance | ≥110MΩ/250V/DC |