| Yalıtım direnci | 200MΩ/250V/DC |
|---|---|
| Dielektrik mukavemet | > 200VAC/50Hz/60'lar |
| Maksimum başlangıç torku | 1 n.cm |
| Tasarlanmış Döngü | 50, 40, 30, 20 |
| Ürün kategorisi | küçük kayma halkası |
| Maksimum başlangıç torku | 1 n.cm |
|---|---|
| Çalışma hayatı | 10 milyon rpm |
| Nominal Voltaj | 0-100VDC |
| Yalıtım direnci | 200MΩ/250V/DC |
| Ürün kategorisi | küçük kayma halkası |
| Yalıtım direnci | 200MΩ/250V/DC |
|---|---|
| Ürün adı | Uzun Çalışma Ömrü 10 Milyon RPM Kayma Halkaları |
| Nominal Hız | 0-300 devir |
| Nominal Voltaj | 0-100VDC |
| Maksimum başlangıç torku | 1 n.cm |
| Ürün kategorisi | küçük kayma halkası |
|---|---|
| Nominal Hız | 0-300 devir |
| Rated Voltage | 0-100VDC |
| İletişim malzemesi | Altın-Altın |
| Ağırlık | <60g (tel dahil değil) |
| Tasarlanmış Döngü | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| Ürün kategorisi | küçük kayma halkası |
| Yalıtım direnci | 200MΩ/250V/DC |
| Kabuk malzemesi | 303 Paslanmaz çelik |
| Çalışma nemi | ≤80% |
| Ürün adı | Uzun Çalışma Ömrü 10 Milyon RPM Kayma Halkaları |
|---|---|
| İletişim malzemesi | Altın-Altın |
| Kabuk malzemesi | 303 Paslanmaz çelik |
| Dielektrik mukavemet | > 200VAC/50Hz/60'lar |
| Tasarlanmış Döngü | 50, 40, 30, 20 |
| İletişim malzemesi | Altın-Altın |
|---|---|
| Tasarlanmış Döngü | 50, 40, 30, 20 |
| İsimlendirilmiş voltaj | 0-100VDC |
| Yalıtım direnci | 200MΩ/250V/DC |
| İş hayatı | 10 milyon rpm |
| Shell Material | Aluminum alloy |
|---|---|
| Rotation Way | Flange Installation |
| Voltage | 400Vac/Vdc |
| Current | 1 A/circuit |
| Working Speed | 0~3000rpm |
| Kabuk malzemesi | 303 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Uygulama alanları | Yüksek hızlı test platformu gerinim ölçer sinyalleri, termokupl sinyalleri vb. İçin kullanılır. |
| Ürün kategorisi | küçük kayma halkası |
| Yalıtım direnci | 200MΩ/250V/DC |
| Çalışma nemi | ≤80% |
| Tasarlanmış Döngü | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| Ürün kategorisi | küçük kayma halkası |
| Yalıtım direnci | 200MΩ/250V/DC |
| Kabuk malzemesi | 303 Paslanmaz çelik |
| Çalışma nemi | ≤% 80 |