| حلقه های طراحی | 18 |
|---|---|
| مقاومت عایق | ≥250mΩ/250V/DC |
| ولتاژ/جریان نامی | 80VDC/1A |
| قدرت الکتریکی | ≥300VAC/50Hz/60s |
| زمان کار مداوم | 96 ساعت |
| حلقه طراحی شده | 50、40、30、20 |
|---|---|
| مقاومت عایق | 200MΩ/250V/DC |
| ولتاژ نامی | 0-100vdc |
| جریان نامی | 1 A |
| قدرت دی الکتریک | > 200VAC/50Hz/60s |
| حلقه های کار | 12-20-28 کانال اختیاری هستند |
|---|---|
| مقاومت عایق | ≥110mΩ/250V/DC |
| مواد تماس | طلا-طلا |
| ولتاژ/جریان نامی | 80VDC/1A |
| قدرت الکتریکی | ≥250VAC/50Hz/60s |
| حلقه های کار | 12-20-28 کانال اختیاری هستند |
|---|---|
| مقاومت عایق | ≥110mΩ/250V/DC |
| مواد تماس | طلا-طلا |
| ولتاژ/جریان نامی | 80VDC/1A |
| قدرت الکتریکی | ≥250VAC/50Hz/60s |
| سرعت چرخش | 0-10000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 18 |
| زندگی کاری | دایره 10 میلیونی |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤20mΩ |
| دمای کاری | -50 ~ 80 ℃ |
| حلقه | 8 مدار |
|---|---|
| جریان رتبه بندی شده | 1A |
| ولتاژ نامی | 240Vdc |
| قدرت دی الکتریک | ≥300VAC/50Hz/60s |
| ارزش تغییر مقاومت پویا | ≤10mΩ |
| حلقه طراحی | 8 |
|---|---|
| سرعت نامی | 0-10000 دور در دقیقه |
| مقاومت عایق | 220MΩ/250V/DC |
| فعلی | 240VDC/1A |
| عمر سرویس | چرخه 100M |
| فناوری پردازش آینه | برای تماس الکتریکی قابل اعتماد ، سطح سطح تماس با RA0.02 تماس بگیرید |
|---|---|
| فرآیند مدولاسیون رشته برس پیشرفته | طراحی برس نوآورانه برای طول عمر طولانی |
| فرآیند ساخت قطعات دقیق | تحمل بعدی <0.01 میلی متر برای اجزای با دقت بالا |
| استحکام الکتریکی | ≥250VAC/50Hz/60s |
| حفاظت درگیری | IP65 برای محافظت در برابر محیط های سخت |
| حلقه های طراحی | 18 |
|---|---|
| مقاومت عایق | ≥250mΩ/250V/DC |
| ولتاژ/جریان نامی | 80VDC/1A |
| قدرت الکتریکی | ≥300VAC/50Hz/60s |
| زمان کار مداوم | 96 ساعت |
| سرعت چرخش | 0-1000 دور در دقیقه (1000-10000 RPM نیاز به سفارشی سازی دارد) |
|---|---|
| حلقه طراحی | 8 |
| قدرت دی الکتریک | >250VAC/50Hz/60s |
| مقاومت عایق | 250MΩ/250V/DC |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |