| سرعت چرخش | 0-1000 دور در دقیقه (1000-10000 RPM نیاز به سفارشی سازی دارد) |
|---|---|
| حلقه طراحی | 8 |
| قدرت دی الکتریک | >250VAC/50Hz/60s |
| مقاومت عایق | 250MΩ/250V/DC |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| سرعت چرخش | 0-1000 دور در دقیقه (1000-10000 دور در دقیقه قابل تنظیم) |
|---|---|
| حلقه طراحی | 8 |
| قدرت دی الکتریک | >250VAC/50Hz/60s |
| مقاومت عایق | 250MΩ/250V/DC |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| مصالح مسکن | 303 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| حلقه طراحی شده | 36 یا 56 |
| تماس با مقاومت | ≤10mΩ |
| قدرت دی الکتریک | 250VAC/50Hz/60s |
| سرعت نامی | 0-250 دور در دقیقه |
| فرآیند ساخت قطعات دقیق | تحمل بعدی <0.01 میلی متر برای اجزای با دقت بالا |
|---|---|
| فرآیند مدولاسیون رشته برس پیشرفته | طراحی برس نوآورانه برای طول عمر طولانی |
| طراحی فشرده | اندازه کوچک و ساختار جمع و جور برای سازگاری |
| زندگی کاری | 100 میلیون چرخش |
| طراحی ساختاری قوی | 304 ساختار فولاد ضد زنگ برای محیط های سخت |
| سرعت چرخش | 0-3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 6 |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -45 ~ 60 ℃ |
| حداکثر جریان | 1A |
| سرعت چرخش | 0-3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 6 |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -45 ~ 60 ℃ |
| حداکثر جریان | 1A |
| Product Name | Anti Corrosion Steel Slip Ring 80VDC 1A Industrial Slip Ring Lightweight |
|---|---|
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for stable performance |
| Continuous Operation Capability | Operates continuously for 90 hours at 18,000 rpm |
| Working Life | 100 Million Revolutions |
| Electrical Strength | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Operating Temperature | -20℃~80℃ |
|---|---|
| Advanced Brush Filament Modulation Process | Near-zero pressure design for extended lifespan |
| Maximum Starting Torque | <2N.cm |
| Core Friction Pair Technology | Gold-gold contact technology for stable signal transmission |
| Product Name | Anti Corrosion Steel Slip Ring 80VDC 1A Industrial Slip Ring Lightweight |
| Product Name | Anti Corrosion Steel Slip Ring 80VDC 1A Industrial Slip Ring Lightweight |
|---|---|
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for stable performance |
| Continuous Operation Capability | Operates continuously for 90 hours at 18,000 rpm |
| Working Life | 100 Million Revolutions |
| Electrical Strength | ≥250VAC/50Hz/60s |
| حداکثر گشتاور شروع | 1 n.cm |
|---|---|
| قدرت دی الکتریک | > 200VAC/50Hz/60s |
| دسته محصولات | انگشتر لغزنده مینی |
| وزن | <60g (شامل سیم نیست) |
| حلقه طراحی شده | 50 ، 40 ، 30 ، 20 |