| Tasarım Döngüleri | 18 |
|---|---|
| Yalıtım direnci | ≥250mΩ/250V/DC |
| Nominal Gerilim/Akım | 80VDC/1A |
| Elektrik Dayanımı | ≥300VAC/50Hz/60'lar |
| Sürekli çalışma süresi | 96 saat |
| Tasarlanmış Döngü | 50、40、30、20 |
|---|---|
| Yalıtım direnci | 200MΩ/250V/DC |
| İsimlendirilmiş voltaj | 0-100VDC |
| Anma akımı | 1 A |
| Dielektrik gücü | > 200VAC/50Hz/60'lar |
| Çalışma Döngüleri | 12-20-28 kanallar isteğe bağlıdır |
|---|---|
| Yalıtım direnci | ≥110MΩ/250V/DC |
| İletişim malzemesi | Altın-Altın |
| Nominal Gerilim/Akım | 80VDC/1A |
| Elektrik Dayanımı | ≥250VAC/50Hz/60'lar |
| Çalışma Döngüleri | 12-20-28 kanallar isteğe bağlıdır |
|---|---|
| Yalıtım direnci | ≥110MΩ/250V/DC |
| İletişim malzemesi | Altın-Altın |
| Nominal Gerilim/Akım | 80VDC/1A |
| Elektrik Dayanımı | ≥250VAC/50Hz/60'lar |
| Dönme Hızı | 0-10000 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 18 |
| çalışma hayatı | 10 milyon daire |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤20mΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -50°C ~ 80°C |
| Döngü | 8 devre |
|---|---|
| Nominal Akım | 1A |
| Nominal Gerilim | 240Vdc |
| Dielektrik Dayanımı | ≥300VAC/50Hz/60'lar |
| Dinamik Direnç Değişikliği Değeri | ≤10mΩ |
| Tasarım döngüsü | 8 |
|---|---|
| Nominal hız | 0-10000 rpm |
| Yalıtım Direnci | 220MΩ/250V/DC |
| Akım | 240VDC/1A |
| servis ömrü | 100M döngüsü |
| Ayna İşleme Teknolojisi | Güvenilir elektrik teması için temas yüzeyi kaplama RA0.02 |
|---|---|
| Gelişmiş fırça filament modülasyon işlemi | Uzun ömür için yenilikçi fırça tasarımı |
| Hassas Parçalar Üretim Süreci | Yüksek hassasiyetli bileşenler için boyutsal tolerans <0.01mm |
| Elektrik gücü | ≥250VAC/50Hz/60'lar |
| Giriş koruması | Zorlu ortamlara karşı koruma için IP65 |
| Tasarım Döngüleri | 18 |
|---|---|
| Yalıtım direnci | ≥250mΩ/250V/DC |
| Nominal Gerilim/Akım | 80VDC/1A |
| Elektrik Dayanımı | ≥300VAC/50Hz/60'lar |
| Sürekli çalışma süresi | 96 saat |
| Dönme hızı | 0-1000 rpm (1000-10000RPM özelleştirme gerektirir) |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 8 |
| Dielektrik dayanım | >250VAC/50Hz/60s |
| Yalıtım Direnci | 250MΩ/250V/DC |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |