| Design Loop | 60 |
|---|---|
| Insulation Resistance | 500MΩ/500V/DC |
| Rated Voltage/current | 500VDC/1A |
| Dielectric Strength | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Dynamic Resistance Change Value | ≤50mΩ |
| Design Loop | 60 |
|---|---|
| Insulation Resistance | 500MΩ/500V/DC |
| Rated Voltage/current | 500VDC/1A |
| Dielectric Strength | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Dynamic Resistance Change Value | ≤50mΩ |
| Design Loop | 60 |
|---|---|
| Insulation Resistance | 500MΩ/500V/DC |
| Rated Voltage/current | 500VDC/1A |
| Dielectric Strength | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Dynamic Resistance Change Value | ≤50mΩ |
| Design Loop | 60 |
|---|---|
| Insulation Resistance | 500MΩ/500V/DC |
| Rated Voltage/current | 500VDC/1A |
| Dielectric Strength | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Dynamic Resistance Change Value | ≤50mΩ |
| Design Loop | 60 |
|---|---|
| Insulation Resistance | 500MΩ/500V/DC |
| Rated Voltage/current | 500VDC/1A |
| Dielectric Strength | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Dynamic Resistance Change Value | ≤50mΩ |
| Design Loop | 60 |
|---|---|
| Insulation Resistance | 500MΩ/500V/DC |
| Rated Voltage/current | 500VDC/1A |
| Dielectric Strength | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Dynamic Resistance Change Value | ≤50mΩ |
| Loop | 60 |
|---|---|
| Rated Rotation Speed | >15000rpm |
| Dielectric Strength | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Humidity | 20%~80% |
| Contact | Gold-Gold |
| Loop Config | 60 |
|---|---|
| Speed | >15000rpm |
| Life | 50M Cycles |
| Insulation | 500MΩ/500VDC |
| Current | 500VDC/1A |
| Design Loop | 60 |
|---|---|
| Dielectric Performance | ≥500VAC/50Hz For 60s |
| Max Speed | >15000rpm |
| Working Life | 50 Million Revolutions |
| Temp Range | -10℃ To 35℃ |
| Design Loop | 60 |
|---|---|
| Insulation | 500MΩ@500VDC |
| Current Load | 500VDC/1A |
| Speed | >15000rpm |
| Durability | 50M Cycles |