| Operating speed | 5000 RPM |
|---|---|
| Designed Loop | 18 |
| Insulation Resistance | 250MΩ/250V/DC |
| Working Life | 10 million rpm |
| Productname | Conductive Slip Ring |
| Maksimum başlangıç torku | 1 n.cm |
|---|---|
| Çalışma hayatı | 10 milyon rpm |
| Nominal Voltaj | 0-100VDC |
| Yalıtım direnci | 200MΩ/250V/DC |
| Ürün kategorisi | küçük kayma halkası |
| Boyut | Ultra küçük |
|---|---|
| Rating Voltajı | 80V |
| Çalışma Hızı | 0-1000RPM |
| Ev materyalleri | Alüminyum alaşımı |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ ila 65 ℃ |
| Tasarlanmış Döngü | 26、28、50 (L = 49.5) |
|---|---|
| Yalıtım direnci | 500MΩ/500V/DC |
| İsimlendirilmiş voltaj | 0-240VDC |
| Anma akımı | 1 A |
| Dielektrik gücü | 500VAC/50Hz/60'lar |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ ila 70 ℃ |
|---|---|
| Yalıtım direnci | 250MΩ/250V/DC |
| Nominal Gerilim/Akım | 0-250VDC /MAX 2A |
| Kabuk malzemesi | 304 paslanmaz çelik |
| Dielektrik gücü | 250VAC/50Hz/60'lar |
| Dönme Hızı | 0-3000 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 6 |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -45°C ~ 60°C |
| Maksimum Akım | 1A |
| Boyut | Ultra küçük |
|---|---|
| Rating Voltajı | 80V |
| Çalışma Hızı | 0-1000RPM |
| Ev materyalleri | Alüminyum alaşımı |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ ila 65 ℃ |
| Boyut | Ultra küçük |
|---|---|
| Rating Voltajı | 80V |
| Çalışma Hızı | 0-1000RPM |
| Ev materyalleri | Alüminyum alaşımı |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ ila 65 ℃ |
| Dönme Hızı | 0-10000 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 18 |
| çalışma hayatı | 10 milyon daire |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤20mΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -50°C ~ 80°C |
| Tasarım döngüsü | 26/28/50 (L=49,5) |
|---|---|
| Yalıtım Direnci | 500MΩ/500VDC |
| Nominal Akım | 1A MAX |
| Hız aralığı | 0-100rpm |
| Dayanıklılık | 10 milyon rpm |