| Dönme Hızı | 0-3000 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 6 |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -45°C ~ 60°C |
| Maksimum Akım | 1A |
| Dönme Hızı | 0-100 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | ≤44 |
| çalışma hayatı | 5 milyon rpm |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤20mΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 85°C |
| Dönme Hızı | 0-10000 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 18 |
| çalışma hayatı | 10 milyon daire |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤20mΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -50°C ~ 80°C |
| Dönme Hızı | 0-10000 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 18 |
| çalışma hayatı | 10 milyon daire |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤20mΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -50°C ~ 80°C |
| Dönme Hızı | 0-3000 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 6 |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -45°C ~ 60°C |
| Maksimum Akım | 1A |
| Dönme Hızı | 0-3000 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 6 |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -45°C ~ 60°C |
| Maksimum Akım | 1A |
| Tasarım döngüsü | 8 |
|---|---|
| Yalıtım Direnci | 220MΩ/250V/DC |
| Akım | 240VDC/1A |
| Dielektrik Dayanımı | ≥300VAC/50Hz/60'lar |
| Dinamik Direnç Değişikliği Değeri | ≤10mΩ |
| Döngü | 8 devre |
|---|---|
| Nominal Akım | 1A |
| Nominal Gerilim | 240Vdc |
| Dielektrik Dayanımı | ≥300VAC/50Hz/60'lar |
| Dinamik Direnç Değişikliği Değeri | ≤10mΩ |
| Tasarım döngüsü | 8 |
|---|---|
| Yalıtım Direnci | 220MΩ/250V/DC |
| Akım | 240VDC/1A |
| Dielektrik Dayanımı | ≥300VAC/50Hz/60'lar |
| Dinamik Direnç Değişikliği Değeri | ≤10mΩ |
| Tasarlanmış Döngü | 26、28、50 (L = 49.5) |
|---|---|
| Yalıtım direnci | 500MΩ/500V/DC |
| İsimlendirilmiş voltaj | 0-240VDC |
| Anma akımı | 1 A |
| Dielektrik gücü | 500VAC/50Hz/60'lar |