| Prędkość obrotowa | 0-3000 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | 6 |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Temperatura pracy | -45 ℃ ~ 60 ℃ |
| Maksymalny prąd | 1A |
| Prędkość obrotowa | 0-100 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | ≤44 |
| życie zawodowe | 5 milionów obr./min |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤20mΩ |
| Temperatura pracy | -55 ℃ ~ 85 ℃ |
| Prędkość obrotowa | 0-10000 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | 18 |
| życie zawodowe | Koło 10 milionów |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤20mΩ |
| Temperatura pracy | -50 ℃ ~ 80 ℃ |
| Prędkość obrotowa | 0-10000 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | 18 |
| życie zawodowe | Koło 10 milionów |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤20mΩ |
| Temperatura pracy | -50 ℃ ~ 80 ℃ |
| Prędkość obrotowa | 0-3000 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | 6 |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Temperatura pracy | -45 ℃ ~ 60 ℃ |
| Maksymalny prąd | 1A |
| Prędkość obrotowa | 0-3000 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | 6 |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Temperatura pracy | -45 ℃ ~ 60 ℃ |
| Maksymalny prąd | 1A |
| Pętla projektowa | 8 |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | 220MΩ/250V/DC |
| Aktualny | 240 V DC/1 A |
| Wytrzymałość dielektryczna | ≥300VAC/50 Hz/60s |
| Wartość zmiany oporu dynamicznej | ≤10mΩ |
| Pętla | 8 obwodów |
|---|---|
| Prąd znamionowy | 1A |
| Napięcie znamionowe | 240 V prądu stałego |
| Wytrzymałość dielektryczna | ≥300VAC/50 Hz/60s |
| Wartość zmiany oporu dynamicznej | ≤10mΩ |
| Pętla projektowa | 8 |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | 220MΩ/250V/DC |
| Aktualny | 240 V DC/1 A |
| Wytrzymałość dielektryczna | ≥300VAC/50 Hz/60s |
| Wartość zmiany oporu dynamicznej | ≤10mΩ |
| Zaprojektowana pętla | 26、28、50 (L = 49,5) |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | 500 mΩ/500 V/DC |
| Napęd nominalny | 0-240VDC |
| Prąd nominalny | 1A |
| Wytrzymałość dielektryczna | 500VAC/50 Hz/60s |