| Prędkość obrotowa | 0-10000 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | 18 |
| życie zawodowe | Koło 10 milionów |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤20mΩ |
| Temperatura pracy | -50 ℃ ~ 80 ℃ |
| Pętla projektowa | 8 |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | 220MΩ/250V/DC |
| Aktualny | 240 V DC/1 A |
| Wytrzymałość dielektryczna | ≥300VAC/50 Hz/60s |
| Wartość zmiany oporu dynamicznej | ≤10mΩ |
| Stopień ochrony | IP54 |
|---|---|
| Materiały mieszkaniowe | Pozostałe |
| Aktualna ocena | 2 A na obwód |
| Temperatura pracy | -20 ℃ do 60 ℃ |
| Materiał kontaktowy | Złoto-złoto |