| Aktualna ocena | 2 A na obwód |
|---|---|
| Materiał kontaktowy | Złoto do złota |
| Poziom ochrony | IP54 |
| Temperatura pracy | -20℃ do +60℃ |
| Zastosowanie | Obrotowa transmisja sygnałów i mocy |
| Zaprojektowana pętla | ≤18 |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | 250 mΩ/250 V/DC |
| Napęd nominalny | 80V DC |
| Prąd nominalny | 1A |
| Wytrzymałość dielektryczna | > 300VAC/50 Hz/60s |
| Zaprojektowana pętla | ≤18 |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | 250 mΩ/250 V/DC |
| Napęd nominalny | 80V DC |
| Prąd nominalny | 1A |
| Wytrzymałość dielektryczna | > 300VAC/50 Hz/60s |
| Rezystancja izolacji | 1000 mΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Prędkość obrotowa | 100 000 obr./min |
| Aktualność | 1 A/Obwód |
| Szybkość pracy | 0~20000 obr./min. |
| Funkcja | Wysoka prędkość |
| Zaprojektowana pętla | ≤18 |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | 250 mΩ/250 V/DC |
| Napęd nominalny | 80V DC |
| Prąd nominalny | 1A |
| Wytrzymałość dielektryczna | > 300VAC/50 Hz/60s |
| Odporność na izolację | 1000 mΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Prędkość obrotowa | 100 000 obr./min |
| Aktualny | 1 A/Obwód |
| Szybkość pracy | 0~20000 obr./min. |
| Funkcja | Wysoka prędkość |
| Rezystancja izolacji | 1000 mΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Prędkość obrotowa | 100 000 obr./min |
| Aktualność | 1 A/Obwód |
| Szybkość pracy | 0~20000 obr./min. |
| Funkcja | Wysoka prędkość |
| Rezystancja izolacji | 1000 mΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Prędkość obrotowa | 100 000 obr./min |
| Aktualność | 1 A/Obwód |
| Szybkość pracy | 0~20000 obr./min. |
| Funkcja | Wysoka prędkość |
| Rezystancja izolacji | 1000 mΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Prędkość obrotowa | 100 000 obr./min |
| Aktualność | 1 A/Obwód |
| Szybkość pracy | 0~20000 obr./min. |
| Funkcja | Wysoka prędkość |
| Prędkość obrotowa | 0-10000 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | 18 |
| życie zawodowe | Koło 10 milionów |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤20mΩ |
| Temperatura pracy | -50 ℃ ~ 80 ℃ |