| رتبه بندی فعلی | 2 آمپر در هر مدار |
|---|---|
| مواد تماس | طلا به طلا |
| سطح حفاظت | IP54 |
| دمای کار | -20 تا +60 درجه سانتیگراد |
| درخواست | انتقال چرخشی سیگنال ها و قدرت |
| حلقه طراحی شده | ≤18 |
|---|---|
| مقاومت عایق | 250mΩ/250V/DC |
| ولتاژ نامی | 80VDC |
| جریان نامی | 1 A |
| قدرت دی الکتریک | > 300VAC/50Hz/60s |
| حلقه طراحی شده | ≤18 |
|---|---|
| مقاومت عایق | 250mΩ/250V/DC |
| ولتاژ نامی | 80VDC |
| جریان نامی | 1 A |
| قدرت دی الکتریک | > 300VAC/50Hz/60s |
| مقاومت عایق | 1000mΩ @ 500vdc |
|---|---|
| سرعت چرخش | 100000 دور در دقیقه |
| جریان | 1 A/مدار |
| سرعت کار | 0~20000دوره در دقیقه |
| ویژگی | سرعت بالا |
| حلقه طراحی شده | ≤18 |
|---|---|
| مقاومت عایق | 250mΩ/250V/DC |
| ولتاژ نامی | 80VDC |
| جریان نامی | 1 A |
| قدرت دی الکتریک | > 300VAC/50Hz/60s |
| مقاومت عایق | 1000mΩ @ 500vdc |
|---|---|
| سرعت چرخش | 100000 دور در دقیقه |
| جاری | 1 A/مدار |
| سرعت کار | 0~20000دوره در دقیقه |
| ویژگی | سرعت بالا |
| مقاومت عایق | 1000mΩ @ 500vdc |
|---|---|
| سرعت چرخش | 100000 دور در دقیقه |
| جریان | 1 A/مدار |
| سرعت کار | 0~20000دوره در دقیقه |
| ویژگی | سرعت بالا |
| مقاومت عایق | 1000mΩ @ 500vdc |
|---|---|
| سرعت چرخش | 100000 دور در دقیقه |
| جریان | 1 A/مدار |
| سرعت کار | 0~20000دوره در دقیقه |
| ویژگی | سرعت بالا |
| مقاومت عایق | 1000mΩ @ 500vdc |
|---|---|
| سرعت چرخش | 100000 دور در دقیقه |
| جریان | 1 A/مدار |
| سرعت کار | 0~20000دوره در دقیقه |
| ویژگی | سرعت بالا |
| سرعت چرخش | 0-10000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 18 |
| زندگی کاری | دایره 10 میلیونی |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤20mΩ |
| دمای کاری | -50 ~ 80 ℃ |