| Huidige rating | 2A per kring |
|---|---|
| Contactmateriaal | Goud aan Goud |
| Beschermingsniveau | IP54 |
| Werktemperatuur | -20℃ aan +60℃ |
| Applicatie | Roterende transmissie van signalen en stroom |
| Ontworpen lus | ≤18 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning | 80VDC |
| nominale stroom | 1 A |
| Dielectrische sterkte | > 300VAC/50Hz/60s |
| Ontworpen lus | ≤18 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning | 80VDC |
| nominale stroom | 1 A |
| Dielectrische sterkte | > 300VAC/50Hz/60s |
| Isolatieweerstand | 1000MΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Rotatiesnelheid | 100000 RPM |
| Stroom | 1 A/circuit |
| werkingssnelheid | 0 tot en met 20000 tpm |
| Fluit | Hoge snelheid |
| Ontworpen lus | ≤18 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning | 80VDC |
| nominale stroom | 1 A |
| Dielectrische sterkte | > 300VAC/50Hz/60s |
| isolatieweerstand | 1000MΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Roterende snelheid | 100000 RPM |
| Huidig | 1 A/circuit |
| werkingssnelheid | 0 tot en met 20000 tpm |
| Fluit | Hoge snelheid |
| Isolatieweerstand | 1000MΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Rotatiesnelheid | 100000 RPM |
| Stroom | 1 A/circuit |
| werkingssnelheid | 0 tot en met 20000 tpm |
| Fluit | Hoge snelheid |
| Isolatieweerstand | 1000MΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Rotatiesnelheid | 100000 RPM |
| Stroom | 1 A/circuit |
| werkingssnelheid | 0 tot en met 20000 tpm |
| Fluit | Hoge snelheid |
| Isolatieweerstand | 1000MΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Rotatiesnelheid | 100000 RPM |
| Stroom | 1 A/circuit |
| werkingssnelheid | 0 tot en met 20000 tpm |
| Fluit | Hoge snelheid |
| Roterende snelheid | 0-10000 t/min |
|---|---|
| Ontwerplus | 18 |
| werkende leven | 10 miljoen cirkel |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤20mΩ |
| Werktemperatuur | -50℃ ~ 80℃ |