| Τρέχουσα αξιολόγηση | 2A ανά κύκλωμα |
|---|---|
| Υλικό επαφής | Χρυσός στο χρυσό |
| Επίπεδο Προστασίας | Διάκριση IP54 |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20℃ σε +60℃ |
| Εφαρμογή | Περιστροφική μετάδοση σημάτων και ισχύος |
| Σχεδιασμένος βρόχος | ≤18 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Διορισμένη τάση | 80VDC |
| ονομαστικό ρεύμα | 1 Α |
| Διηλεκτρική Αντοχή | > 300VAC/50Hz/60s |
| Σχεδιασμένος βρόχος | ≤18 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Διορισμένη τάση | 80VDC |
| ονομαστικό ρεύμα | 1 Α |
| Διηλεκτρική Αντοχή | > 300VAC/50Hz/60s |
| Αντίσταση μόνωσης | 1000MΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Ταχύτητα περιστροφής | 100000 στροφές ανά λεπτό |
| Ρεύμα | 1 A/κύκλωμα |
| ταχύτητα εργασίας | 0~20000 στροφές ανά λεπτό |
| Φούτουρα | Υψηλή ταχύτητα |
| Σχεδιασμένος βρόχος | ≤18 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Διορισμένη τάση | 80VDC |
| ονομαστικό ρεύμα | 1 Α |
| Διηλεκτρική Αντοχή | > 300VAC/50Hz/60s |
| αντίσταση μόνωσης | 1000MΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Ταχύτητα περιστροφής | 100000 στροφές ανά λεπτό |
| Ρεύμα | 1 A/κύκλωμα |
| ταχύτητα εργασίας | 0~20000 στροφές ανά λεπτό |
| Φούτουρα | Υψηλή ταχύτητα |
| Αντίσταση μόνωσης | 1000MΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Ταχύτητα περιστροφής | 100000 στροφές ανά λεπτό |
| Ρεύμα | 1 A/κύκλωμα |
| ταχύτητα εργασίας | 0~20000 στροφές ανά λεπτό |
| Φούτουρα | Υψηλή ταχύτητα |
| Αντίσταση μόνωσης | 1000MΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Ταχύτητα περιστροφής | 100000 στροφές ανά λεπτό |
| Ρεύμα | 1 A/κύκλωμα |
| ταχύτητα εργασίας | 0~20000 στροφές ανά λεπτό |
| Φούτουρα | Υψηλή ταχύτητα |
| Αντίσταση μόνωσης | 1000MΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Ταχύτητα περιστροφής | 100000 στροφές ανά λεπτό |
| Ρεύμα | 1 A/κύκλωμα |
| ταχύτητα εργασίας | 0~20000 στροφές ανά λεπτό |
| Φούτουρα | Υψηλή ταχύτητα |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-10000 περιστροφή/λεπτό |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 18 |
| εργασιακή ζωή | κύκλος 10 εκατομμυρίων |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤20mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -50℃ ~ 80℃ |