| Ταχύτητα περιστροφής | 0-10000 περιστροφή/λεπτό |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 18 |
| εργασιακή ζωή | κύκλος 10 εκατομμυρίων |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤20mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -50℃ ~ 80℃ |
| Βρόχος σχεδίασης | 8 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 220MΩ/250V/DC |
| Ρεύμα | 240VDC/1A |
| Διηλεκτρική αντοχή | ≥300VAC/50Hz/60s |
| Αξία μεταβολής της δυναμικής αντίστασης | ≤10mΩ |
| Βαθμός προστασίας | Διάκριση IP54 |
|---|---|
| Υλικό Κατασκευής | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 2A ανά κύκλωμα |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°C έως 60°C |
| Υλικό επαφής | χρυσός-χρυσός |