| سرعت چرخش | 0-10000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 18 |
| زندگی کاری | دایره 10 میلیونی |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤20mΩ |
| دمای کاری | -50 ~ 80 ℃ |
| حلقه طراحی | 8 |
|---|---|
| مقاومت عایق | 220MΩ/250V/DC |
| فعلی | 240VDC/1A |
| قدرت دی الکتریک | ≥300VAC/50Hz/60s |
| ارزش تغییر مقاومت پویا | ≤10mΩ |
| درجه حفاظت | IP54 |
|---|---|
| مصالح ساختمانی | از فولاد ضد زنگ 304 |
| رتبه بندی فعلی | 2 آمپر در هر مدار |
| دمای کار | -20 تا 60 درجه سانتیگراد |
| مواد تماس | طلا-طلا |