| Roterende snelheid | 0-3000 tpm |
|---|---|
| Ontwerplus | 6 |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Werktemperatuur | -45℃ ~ 60℃ |
| Maximale stroom | 1A |
| Roterende snelheid | 0-100 t/min |
|---|---|
| Ontwerplus | ≤44 |
| werkende leven | 5 miljoen toeren per minuut |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤20mΩ |
| Werktemperatuur | -55℃ ~ 85℃ |
| Roterende snelheid | 0-10000 t/min |
|---|---|
| Ontwerplus | 18 |
| werkende leven | 10 miljoen cirkel |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤20mΩ |
| Werktemperatuur | -50℃ ~ 80℃ |
| Roterende snelheid | 0-10000 t/min |
|---|---|
| Ontwerplus | 18 |
| werkende leven | 10 miljoen cirkel |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤20mΩ |
| Werktemperatuur | -50℃ ~ 80℃ |
| Roterende snelheid | 0-3000 tpm |
|---|---|
| Ontwerplus | 6 |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Werktemperatuur | -45℃ ~ 60℃ |
| Maximale stroom | 1A |
| Roterende snelheid | 0-3000 tpm |
|---|---|
| Ontwerplus | 6 |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Werktemperatuur | -45℃ ~ 60℃ |
| Maximale stroom | 1A |
| Ontwerp lus | 8 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 220MΩ/250V/DC |
| Huidig | 240VDC/1A |
| Diëlektrische sterkte | ≥ 300VAC/50Hz/60s |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10 mΩ |
| Loop | 8 kringen |
|---|---|
| Nominale stroom | 1A |
| Nominale spanning | 240VDC |
| Diëlektrische sterkte | ≥ 300VAC/50Hz/60s |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10 mΩ |
| Ontwerp lus | 8 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 220MΩ/250V/DC |
| Huidig | 240VDC/1A |
| Diëlektrische sterkte | ≥ 300VAC/50Hz/60s |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10 mΩ |
| Ontworpen lus | 26、28、50( L=49,5) |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 500MΩ/500V/DC |
| Nominale spanning | 0-240VDC |
| nominale stroom | 1 A |
| Dielectrische sterkte | 500VAC/50Hz/60s |