| Ταχύτητα περιστροφής | 0-3000 σ.α.λ |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 6 |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -45℃ ~ 60℃ |
| Μέγιστο ρεύμα | 1Α |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-100 περιστροφή/λεπτό |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | ≤44 |
| εργασιακή ζωή | 5 εκατομμύρια σ.α.λ |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤20mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -55℃ ~ 85℃ |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-10000 περιστροφή/λεπτό |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 18 |
| εργασιακή ζωή | κύκλος 10 εκατομμυρίων |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤20mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -50℃ ~ 80℃ |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-10000 περιστροφή/λεπτό |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 18 |
| εργασιακή ζωή | κύκλος 10 εκατομμυρίων |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤20mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -50℃ ~ 80℃ |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-3000 σ.α.λ |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 6 |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -45℃ ~ 60℃ |
| Μέγιστο ρεύμα | 1Α |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-3000 σ.α.λ |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 6 |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -45℃ ~ 60℃ |
| Μέγιστο ρεύμα | 1Α |
| Βρόχος σχεδίασης | 8 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 220MΩ/250V/DC |
| Ρεύμα | 240VDC/1A |
| Διηλεκτρική αντοχή | ≥300VAC/50Hz/60s |
| Αξία μεταβολής της δυναμικής αντίστασης | ≤10mΩ |
| Κύκλος | 8 κυκλώματα |
|---|---|
| Ονομαστικό ρεύμα | 1Α |
| Ονομαστική τάση | 240VDC |
| Διηλεκτρική αντοχή | ≥300VAC/50Hz/60s |
| Αξία μεταβολής της δυναμικής αντίστασης | ≤10mΩ |
| Βρόχος σχεδίασης | 8 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 220MΩ/250V/DC |
| Ρεύμα | 240VDC/1A |
| Διηλεκτρική αντοχή | ≥300VAC/50Hz/60s |
| Αξία μεταβολής της δυναμικής αντίστασης | ≤10mΩ |
| Σχεδιασμένος βρόχος | 26、28、50( L=49.5) |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 500MΩ/500V/DC |
| Διορισμένη τάση | 0-240VDC |
| ονομαστικό ρεύμα | 1 Α |
| Διηλεκτρική Αντοχή | 500VAC/50Hz/60s |