| Ontworpen lus | ≤18 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning | 80VDC |
| nominale stroom | 1 A |
| Dielectrische sterkte | > 300VAC/50Hz/60s |
| Dielectric Strength | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Current rating | 1A |
| Operating Speed | 5000rpm |
| Mounting Method | Flange Mounting |
| Protection Level | IP51 |
| Ontworpen lus | ≤18 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning | 80VDC |
| nominale stroom | 1 A |
| Dielectrische sterkte | > 300VAC/50Hz/60s |
| Ontworpen lus | ≤18 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning | 80VDC |
| nominale stroom | 1 A |
| Dielectrische sterkte | > 300VAC/50Hz/60s |
| Roterende snelheid | 0-1000 tpm (1000-10.000 tpm vereist maatwerk) |
|---|---|
| Ontwerplus | 8 |
| Diëlektrische sterkte | >250VAC/50Hz/60s |
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Roterende snelheid | 0-1000 tpm (1000-10.000 tpm vereist maatwerk) |
|---|---|
| Ontwerplus | 8 |
| Diëlektrische sterkte | >250VAC/50Hz/60s |
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Roterende snelheid | 0-1000 tpm (1000-10.000 tpm vereist maatwerk) |
|---|---|
| Ontwerplus | 8 |
| Diëlektrische sterkte | >250VAC/50Hz/60s |
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Roterende snelheid | 0-1000 tpm (1000-10.000 tpm vereist maatwerk) |
|---|---|
| Ontwerplus | 8 |
| Diëlektrische sterkte | >250VAC/50Hz/60s |
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Werktemperatuur | -40°C tot 70°C |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning/stroom | 0-250VDC /Max 2A |
| Schelpenmateriaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Dielectrische sterkte | 250VAC/50Hz/60s |
| Grootte | Ultra klein |
|---|---|
| Standaardspanning | 80 V |
| Werksnelheid | 0-1000 tpm |
| Huismateriaal | Aluminiumlegering |
| Werktemperatuur | -40°C tot 65°C |