| سرعت چرخش | 0-3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 6 |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -45 ~ 60 ℃ |
| حداکثر جریان | 1A |
| سرعت چرخش | 0-100 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | ≤44 |
| زندگی کاری | 5 میلیون دور در دقیقه |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤20mΩ |
| دمای کاری | -55 ~ 85 ℃ |
| سرعت چرخش | 0-10000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 18 |
| زندگی کاری | دایره 10 میلیونی |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤20mΩ |
| دمای کاری | -50 ~ 80 ℃ |
| سرعت چرخش | 0-10000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 18 |
| زندگی کاری | دایره 10 میلیونی |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤20mΩ |
| دمای کاری | -50 ~ 80 ℃ |
| سرعت چرخش | 0-3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 6 |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -45 ~ 60 ℃ |
| حداکثر جریان | 1A |
| سرعت چرخش | 0-3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 6 |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -45 ~ 60 ℃ |
| حداکثر جریان | 1A |
| حلقه طراحی | 8 |
|---|---|
| مقاومت عایق | 220MΩ/250V/DC |
| فعلی | 240VDC/1A |
| قدرت دی الکتریک | ≥300VAC/50Hz/60s |
| ارزش تغییر مقاومت پویا | ≤10mΩ |
| حلقه | 8 مدار |
|---|---|
| جریان رتبه بندی شده | 1A |
| ولتاژ نامی | 240Vdc |
| قدرت دی الکتریک | ≥300VAC/50Hz/60s |
| ارزش تغییر مقاومت پویا | ≤10mΩ |
| حلقه طراحی | 8 |
|---|---|
| مقاومت عایق | 220MΩ/250V/DC |
| فعلی | 240VDC/1A |
| قدرت دی الکتریک | ≥300VAC/50Hz/60s |
| ارزش تغییر مقاومت پویا | ≤10mΩ |
| حلقه طراحی شده | 26、28、50 (L = 49.5 |
|---|---|
| مقاومت عایق | 500mΩ/500V/DC |
| ولتاژ نامی | 0-240VDC |
| جریان نامی | 1 A |
| قدرت دی الکتریک | 500VAC/50Hz/60s |