| Tasarlanmış Döngü | ≤18 |
|---|---|
| Yalıtım direnci | 250MΩ/250V/DC |
| İsimlendirilmiş voltaj | 80VDC |
| Anma akımı | 1 A |
| Dielektrik gücü | > 300VAC/50Hz/60'lar |
| Tasarım döngüsü | 18 devre |
|---|---|
| Çalışma hızı | 5000 RPM'ye kadar |
| Yaşam Beklentisi | 10 milyon Devrim |
| İletişim Türü | Fırçalı veya fırçasız temas |
| Mevcut Derecelendirme | 1A |
| Tasarlanmış Döngü | ≤18 |
|---|---|
| Yalıtım direnci | 250MΩ/250V/DC |
| İsimlendirilmiş voltaj | 80VDC |
| Anma akımı | 1 A |
| Dielektrik gücü | > 300VAC/50Hz/60'lar |
| Boyut | Ultra küçük |
|---|---|
| Rating Voltajı | 80V |
| Çalışma Hızı | 0-1000RPM |
| Ev materyalleri | Alüminyum alaşımı |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ ila 65 ℃ |
| Kabuk malzemesi | 303 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Çalışma nemi | ≤80% |
| Maksimum başlangıç torku | 1 n.cm |
| İletişim malzemesi | Altın-Altın |
| Ürün kategorisi | küçük kayma halkası |
| Tasarlanmış Döngü | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| Ürün kategorisi | küçük kayma halkası |
| Yalıtım direnci | 200MΩ/250V/DC |
| Kabuk malzemesi | 303 Paslanmaz çelik |
| Çalışma nemi | ≤% 80 |
| Yalıtım direnci | 200MΩ/250V/DC |
|---|---|
| Kabuk malzemesi | 303 Paslanmaz çelik |
| Ürün adı | Boyut boyutu kayma yüzüğü Yüksek hızlı döner yüzük uzun ömür |
| Telli spesifikasyon | AF200-0.05mm² |
| Değerlendirilmiş Akım | 1 A |
| Tasarım döngüsü | 60 |
|---|---|
| Yalıtım Direnci | 500MΩ/500V/DC |
| Nominal Voltaj/Akım | 500VDC/1A |
| Dielektrik Dayanımı | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Dinamik Direnç Değişikliği Değeri | ≤50mΩ |
| Dönme Hızı | 0-10000 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 18 |
| çalışma hayatı | 10 milyon daire |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤20mΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -50°C ~ 80°C |
| Tasarlanmış Döngü | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| Ürün kategorisi | küçük kayma halkası |
| Yalıtım direnci | 200MΩ/250V/DC |
| Kabuk malzemesi | 303 Paslanmaz çelik |
| Çalışma nemi | ≤80% |