Bu yüksek performanslı kayma halkası destekleri60 devreve güvenilir bir şekilde çalışır15.000+ devir/dakika. Altın-altın temas teknolojisi ve alüminyum alaşımlı muhafazaya sahip olup,istikrarlı iletim ve uzatılmış servis ömrüiçin ideal hale getiriyoruçak motoru testleri, rüzgar tüneli deneyleri ve endüstriyel yüksek hızlı test uygulamaları.
| Elektriksel Özellikler | |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 60 |
| Yalıtım Direnci | 500MΩ/500V/DC |
| Nominal Gerilim/Akım | 500VDC/1A |
| Dielektrik Dayanımı | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Dinamik Direnç Değişim Değeri | ≤50mΩ |
| Mekanik Özellikler | |
| Nominal Hız | >15.000 devir/dakika |
| Çalışma Hayatı | 50 milyon rotasyon |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ile +35°C arası |
| İletişim Malzemesi | Altın-altın |
| Kabuk Malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Nem | %20 ila %80 |