SP035018-A yüksek hızlı kayma halkası, 5000 RPM'ye kadar olan hızlarda sürekli dönüş için tasarlanmıştır ve 18 devrede istikrarlı güç ve sinyal iletimi sağlar.kurşun kablosuz tasarım, yüksek hızlı endüstriyel sistemlerde güvenilirliği arttırırken montajı basitleştirir.
| Elektriksel özellikler | |
| Tasarım döngüsü | 18 |
| İzolasyon Direnci | 250MΩ/250V/DC |
| Mevcut | 1A |
| Dielektrik Gücü | ≥300VAC/50Hz/60s |
| Dinamik direnç değişim değeri | ≤10mΩ |
| Mekanik Özellikler | |
| Belirli Hız | 5000 rpm |
| Çalışma Hayatı | 10 milyon daire |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 80°C |
| Çalışma Nemliği | RH: 0~80% |
| İletişim malzemesi | Altın-altın |
| Kabuk malzemesi | Paslanmaz çelik |
| Maksimum başlangıç tork | 0.5N.cm |
| Ağırlık | ≤105g |
| IP derecesi | IP51 |