| Size | Ultra Small |
|---|---|
| Voltage Rating | 80V |
| Operating Speed | 0-1000rpm |
| Housing Material | Aluminum Alloy |
| Working Temperature | -40℃ To 65℃ |
| Size | Ultra Small |
|---|---|
| Voltage Rating | 80V |
| Operating Speed | 0-1000rpm |
| Housing Material | Aluminum Alloy |
| Working Temperature | -40℃ To 65℃ |
| Size | Ultra Small |
|---|---|
| Voltage Rating | 80V |
| Operating Speed | 0-1000rpm |
| Housing Material | Aluminum Alloy |
| Working Temperature | -40℃ To 65℃ |
| Loop | 36, 56 |
|---|---|
| Speed | 0–250 Rpm |
| Lifetime | 10 Million Rpm |
| Operating Temp | -40℃ ~ 85℃ |
| Contac | Gold-gold |
| Design Loop | 36、56 |
|---|---|
| Rated Speed | 0-250 Rpm |
| Working Life | 10 Million Rpm |
| Dielectric Strength | 250VAC/50Hz/60s |
| Dynamic Resistance Change Value | ≤10mΩ |
| Rotating Speed | 0-100 Rpm |
|---|---|
| Design Loop | ≤44 |
| Working Life | 5 Million Rpm |
| Dynamic Resistance Change | ≤20mΩ |
| Working Temperature | -55℃ ~ 85℃ |
| Rotating Speed | 0-100 Rpm |
|---|---|
| Design Loop | ≤44 |
| Working Life | 5 Million Rpm |
| Dynamic Resistance Change | ≤20mΩ |
| Working Temperature | -55℃ ~ 85℃ |
| Rotating Speed | 0-100 Rpm |
|---|---|
| Design Loop | ≤44 |
| Working Life | 5 Million Rpm |
| Dynamic Resistance Change | ≤20mΩ |
| Working Temperature | -55℃ ~ 85℃ |
| Rotating Speed | 0-100 Rpm |
|---|---|
| Design Loop | ≤44 |
| Working Life | 5 Million Rpm |
| Dynamic Resistance Change | ≤20mΩ |
| Working Temperature | -55℃ ~ 85℃ |
| Rotating Speed | 0-100 Rpm |
|---|---|
| Design Loop | ≤44 |
| Working Life | 5 Million Rpm |
| Dynamic Resistance Change | ≤20mΩ |
| Working Temperature | -55℃ ~ 85℃ |