| Rotating Speed | 0-100 Rpm |
|---|---|
| Design Loop | ≤44 |
| Working Life | 5 Million Rpm |
| Dynamic Resistance Change | ≤20mΩ |
| Working Temperature | -55℃ ~ 85℃ |
| Rotating Speed | 0-1000 Rpm (1000-10000RPM Requires Customization) |
|---|---|
| Design Loop | 8 |
| Dielectric Strength | >250VAC/50Hz/60s |
| Insulation Resistance | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamic Resistance Change | ≤10mΩ |
| Signal Type | Analog And Digital Signals |
|---|---|
| Working Life | Long |
| Contact Material | Precious Metal |
| Number Of Circuits | Customizable |
| Operating Temperature | -40°C To 80°C |
| Size | Ultra Small |
|---|---|
| Voltage Rating | 80V |
| Operating Speed | 0-1000rpm |
| Housing Material | Aluminum Alloy |
| Working Temperature | -40℃ To 65℃ |
| Design Loops | 18 |
|---|---|
| Insulation Resistance | ≥250MΩ/250V/DC |
| Rated Voltage/current | 80VDC/1A |
| Electrical Strength | ≥300VAC/50Hz/60s |
| Continuous Working Time | 96 Hours |
| Design Loops | 18 |
|---|---|
| Insulation Resistance | ≥250MΩ/250V/DC |
| Rated Voltage/current | 80VDC/1A |
| Electrical Strength | ≥300VAC/50Hz/60s |
| Continuous Working Time | 96 Hours |
| Design Loops | 18 |
|---|---|
| Insulation Resistance | ≥250MΩ/250V/DC |
| Rated Voltage/current | 80VDC/1A |
| Electrical Strength | ≥300VAC/50Hz/60s |
| Continuous Working Time | 96 Hours |
| Design Loops | 18 |
|---|---|
| Insulation Resistance | ≥250MΩ/250V/DC |
| Rated Voltage/current | 80VDC/1A |
| Electrical Strength | ≥300VAC/50Hz/60s |
| Continuous Working Time | 96 Hours |
| Rated Speed | 0-100 Rpm |
|---|---|
| Operating Env | -40~80℃, ≤80% RH |
| Insulation Resistance | 500MΩ/500VDC |
| Rated V/I | 0-240VDC/Max 1A |
| Dielectric Strength | 500VAC/50Hz/60s |
| Design Loop | 60 |
|---|---|
| Insulation Resistance | 500MΩ/500V/DC |
| Rated Voltage/current | 500VDC/1A |
| Dielectric Strength | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Dynamic Resistance Change Value | ≤50mΩ |