| Rated Speed | 5000 Rpm |
|---|---|
| Design Loop | 18 |
| Contact Resistance | ≤10mΩ |
| Maximum Current | 1A |
| Working Life | 10 Million Rpm |
| Rotating Speed | 0-100 Rpm |
|---|---|
| Design Loop | ≤44 |
| Working Life | 5 Million Rpm |
| Dynamic Resistance Change | ≤20mΩ |
| Working Temperature | -55℃ ~ 85℃ |
| Rotating Speed | 0-100 Rpm |
|---|---|
| Design Loop | ≤44 |
| Working Life | 5 Million Rpm |
| Dynamic Resistance Change | ≤20mΩ |
| Working Temperature | -55℃ ~ 85℃ |
| Rotating Speed | 0-100 Rpm |
|---|---|
| Design Loop | ≤44 |
| Working Life | 5 Million Rpm |
| Dynamic Resistance Change | ≤20mΩ |
| Working Temperature | -55℃ ~ 85℃ |
| Rotating Speed | 0-100 Rpm |
|---|---|
| Design Loop | ≤44 |
| Working Life | 5 Million Rpm |
| Dynamic Resistance Change | ≤20mΩ |
| Working Temperature | -55℃ ~ 85℃ |
| Rotating Speed | 0-100 Rpm |
|---|---|
| Design Loop | ≤44 |
| Working Life | 5 Million Rpm |
| Dynamic Resistance Change | ≤20mΩ |
| Working Temperature | -55℃ ~ 85℃ |
| Rotating Speed | 0-100 Rpm |
|---|---|
| Design Loop | ≤44 |
| Working Life | 5 Million Rpm |
| Dynamic Resistance Change | ≤20mΩ |
| Working Temperature | -55℃ ~ 85℃ |
| Size | Ultra Small |
|---|---|
| Voltage Rating | 80V |
| Operating Speed | 0-1000rpm |
| Housing Material | Aluminum Alloy |
| Working Temperature | -40℃ To 65℃ |
| Designed Loop | ≤18 |
|---|---|
| Insulation Resistance | 250MΩ/250V/DC |
| Rated Voltage | 80VDC |
| Rated Current | 1 A |
| Dielectric Strength | >300VAC/50Hz/60s |
| Rotating Speed | 0-100 Rpm |
|---|---|
| Design Loop | ≤44 |
| Working Life | 5 Million Rpm |
| Dynamic Resistance Change | ≤20mΩ |
| Working Temperature | -55℃ ~ 85℃ |