| Circuits | 8 |
|---|---|
| Insulation Resistance | 220MΩ/250V/DC |
| Current | 240VDC/1A |
| Dielectric Strength | ≥300VAC/50Hz/60s |
| Dynamic Resistance Change Value | ≤10mΩ |
| Design Loop | 60 |
|---|---|
| Insulation Resistance | 500MΩ/500V/DC |
| Rated Voltage/current | 500VDC/1A |
| Dielectric Strength | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Dynamic Resistance Change Value | ≤50mΩ |
| Design Loop | 60 |
|---|---|
| Insulation Resistance | 500MΩ/500V/DC |
| Rated Voltage/current | 500VDC/1A |
| Dielectric Strength | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Dynamic Resistance Change Value | ≤50mΩ |
| Rotating Speed | 0~3000 RPM |
|---|---|
| Design Loop | 20 |
| Working Life | 10 Million~100 Million Circle |
| Dynamic Resistance Change | ≤10mΩ |
| Working Temperature | -40℃ To 60℃ |
| Design Loop | 60 |
|---|---|
| Insulation Resistance | 500MΩ/500V/DC |
| Rated Voltage/current | 500VDC/1A |
| Dielectric Strength | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Dynamic Resistance Change Value | ≤50mΩ |
| Rotating Speed | 0~3000 RPM |
|---|---|
| Design Loop | 20 |
| Working Life | 10 Million~100 Million Circle |
| Dynamic Resistance Change | ≤10mΩ |
| Working Temperature | -40℃ To 60℃ |
| Design Loops | 18 |
|---|---|
| Insulation Resistance | ≥250MΩ/250V/DC |
| Rated Voltage/current | 80VDC/1A |
| Electrical Strength | ≥300VAC/50Hz/60s |
| Continuous Working Time | 96 Hours |
| Rotating Speed | 0-1000 Rpm (1000-10000RPM Requires Customization) |
|---|---|
| Design Loop | 8 |
| Dielectric Strength | >250VAC/50Hz/60s |
| Insulation Resistance | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamic Resistance Change | ≤10mΩ |
| Working Temperature | -40℃ To 70℃ |
|---|---|
| Insulation Resistance | 250MΩ/250V/DC |
| Rated Voltage/current | 0-250VDC /Max 2A |
| Shell Material | 304 Stainless Steel |
| Dielectric Strength | 250VAC/50Hz/60s |
| Design Loops | 18 |
|---|---|
| Insulation Resistance | ≥250MΩ/250V/DC |
| Rated Voltage/current | 80VDC/1A |
| Electrical Strength | ≥300VAC/50Hz/60s |
| Continuous Working Time | 96 Hours |