| Ontwerp lus | 60 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 500MΩ/500V/DC |
| Nominale spanning/stroom | 500VDC/1A |
| Diëlektrische sterkte | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤ 50 mΩ |
| Rated Speed | 5000 rpm |
|---|---|
| Design Loop | 18 |
| Contact Resistance | ≤10mΩ |
| Maximum Current | 1A |
| Working Life | 10 million rpm |
| Dielectric Strength | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Current rating | 1A |
| Operating Speed | 5000rpm |
| Mounting Method | Flange Mounting |
| Protection Level | IP51 |
| Diëlektrische sterkte | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Huidige beoordeling | 1A |
| Bedrijfssnelheid | 5000 tpm |
| Montagemethode | Flensmontage |
| Beschermingsniveau | IP51 |
| Roterende snelheid | 0~3000 tpm |
|---|---|
| Ontwerplus | 20 |
| werkende leven | 10 miljoen ~ 100 miljoen cirkel |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Werktemperatuur | -40°C tot 60°C |
| Roterende snelheid | 0~3000 tpm |
|---|---|
| Ontwerplus | 20 |
| werkende leven | 10 miljoen ~ 100 miljoen cirkel |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Isolatieweerstand | 200 MΩ/250V/DC |
| Roterende snelheid | 0~3000 tpm |
|---|---|
| Ontwerplus | 20 |
| werkende leven | 10 miljoen ~ 100 miljoen cirkel |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Werktemperatuur | -40℃ tot 60℃ |
| Roterende snelheid | 0~3000 tpm |
|---|---|
| Ontwerplus | 20 |
| werkende leven | 10 miljoen ~ 100 miljoen cirkel |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Werktemperatuur | -40℃ tot 60℃ |
| Roterende snelheid | 0~3000 tpm |
|---|---|
| Ontwerplus | 20 |
| werkende leven | 10 miljoen ~ 100 miljoen cirkel |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Werktemperatuur | -40℃ tot 60℃ |
| Roterende snelheid | 0-10000 t/min |
|---|---|
| Ontwerplus | 18 |
| werkende leven | 10 miljoen cirkel |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤20mΩ |
| Werktemperatuur | -50℃ ~ 80℃ |