| Roterende snelheid | 0-3000 tpm |
|---|---|
| Ontwerplus | 6 |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Werktemperatuur | -45℃ ~ 60℃ |
| Maximale stroom | 1A |
| Roterende snelheid | 0-3000 tpm |
|---|---|
| Ontwerplus | 6 |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Werktemperatuur | -45℃ ~ 60℃ |
| Maximale stroom | 1A |
| Roterende snelheid | 0-3000 tpm |
|---|---|
| Ontwerplus | 6 |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Werktemperatuur | -45℃ ~ 60℃ |
| Maximale stroom | 1A |
| Roterende snelheid | 0-100 t/min |
|---|---|
| Ontwerplus | ≤44 |
| werkende leven | 5 miljoen toeren per minuut |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤20mΩ |
| Werktemperatuur | -55℃ ~ 85℃ |
| Roterende snelheid | 0-100 t/min |
|---|---|
| Ontwerplus | ≤44 |
| werkende leven | 5 miljoen toeren per minuut |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤20mΩ |
| Werktemperatuur | -55℃ ~ 85℃ |
| Nominale snelheid | 0-10000 t/min |
|---|---|
| Ontwerp lus | 8 |
| Isolatieweerstand | 220MΩ/250V/DC |
| Contact | Goudgoud |
| Bedrijfstemperatuur | -40 ℃ ~ 80 ℃ |
| Ontwerp lus | 8 |
|---|---|
| Nominale snelheid | 0-10000 t/min |
| Isolatieweerstand | 220MΩ/250V/DC |
| Huidig | 240VDC/1A |
| Diëlektrische sterkte | ≥ 300VAC/50Hz/60s |
| Ontwerp lus | 8 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 220MΩ/250V/DC |
| Huidig | 240VDC/1A |
| Diëlektrische sterkte | ≥ 300VAC/50Hz/60s |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10 mΩ |
| Ontwerp lus | 8 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 220MΩ/250V/DC |
| Huidig | 240VDC/1A |
| Diëlektrische sterkte | ≥ 300VAC/50Hz/60s |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10 mΩ |
| Ontwerp lus | 60 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 500MΩ/500V/DC |
| Nominale spanning/stroom | 500VDC/1A |
| Diëlektrische sterkte | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤ 50 mΩ |