| Ontwerp lus | 60 |
|---|---|
| Diëlektrische prestaties | ≥500VAC/50Hz gedurende 60s |
| Maximale snelheid | >15000 tpm |
| Werkend leven | 50 miljoen omwentelingen |
| Temperatuurbereik | -10 ℃ tot 35 ℃ |
| Ontwerp lus | 60 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 500MΩ/500V/DC |
| Nominale spanning/stroom | 500VDC/1A |
| Diëlektrische sterkte | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤ 50 mΩ |
| Ontwerp lus | 60 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 500MΩ/500V/DC |
| Nominale spanning/stroom | 500VDC/1A |
| Diëlektrische sterkte | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤ 50 mΩ |
| Ontwerp lus | 60 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 500MΩ/500V/DC |
| Nominale spanning/stroom | 500VDC/1A |
| Diëlektrische sterkte | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤ 50 mΩ |
| Ontwerp lus | 18 kringen |
|---|---|
| Bedrijfssnelheid | tot 5000 RPM |
| Levensverwachting | 10 miljoen Revoluties |
| Contacttype | Borstel of borstelloos contact |
| Huidige beoordeling | 1A |
| Diëlektrische sterkte | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Aantal circuits | 18 |
| Nominale snelheid | 5000 tpm |
| Duurzaamheid | 50M cycli |
| Materiaal behuizing | Roestvrij staal |
| Rated Speed | 5000 rpm |
|---|---|
| Design Loop | 18 |
| Contact Resistance | ≤10mΩ |
| Maximum Current | 1A |
| Working Life | 10 million rpm |
| Dielectric Strength | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Current rating | 1A |
| Operating Speed | 5000rpm |
| Mounting Method | Flange Mounting |
| Protection Level | IP51 |
| Dielectric Strength | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Current rating | 1A |
| Operating Speed | 5000rpm |
| Mounting Method | Flange Mounting |
| Protection Level | IP51 |
| Roterende snelheid | 0~3000 tpm |
|---|---|
| Ontwerplus | 20 |
| werkende leven | 10 miljoen ~ 100 miljoen cirkel |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Werktemperatuur | -40°C tot 60°C |