| Roterende snelheid | 0~3000 tpm |
|---|---|
| Ontwerplus | 20 |
| werkende leven | 10 miljoen ~ 100 miljoen cirkel |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Werktemperatuur | -40°C tot 60°C |
| Roterende snelheid | 0~3000 tpm |
|---|---|
| Ontwerplus | 20 |
| werkende leven | 10 miljoen ~ 100 miljoen cirkel |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Werktemperatuur | -40℃ tot 60℃ |
| Roterende snelheid | 0~3000 tpm |
|---|---|
| Ontwerplus | 20 |
| werkende leven | 10 miljoen ~ 100 miljoen cirkel |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Werktemperatuur | -40℃ tot 60℃ |
| Roterende snelheid | 0~3000 tpm |
|---|---|
| Ontwerplus | 20 |
| werkende leven | 10 miljoen ~ 100 miljoen cirkel |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Werktemperatuur | -40℃ tot 60℃ |
| Beschermingsgraad | IP54 |
|---|---|
| Huismateriaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Huidige rating | 2A per kring |
| Werktemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Contactmateriaal | gouden-gouden |