| Operating speed | 5000 RPM |
|---|---|
| Designed Loop | 18 |
| Insulation Resistance | 250MΩ/250V/DC |
| Working Life | 10 million rpm |
| Productname | Conductive Slip Ring |
| Maximaal startkoppel | 1 N.cm |
|---|---|
| Werkend leven | 10 miljoen t/min |
| Nominale spanning | 0-100VDC |
| Isolatieweerstand | 200MΩ/250V/DC |
| Productcategorie | Mini Sleepring |
| Grootte | Ultra klein |
|---|---|
| Standaardspanning | 80 V |
| Werksnelheid | 0-1000 tpm |
| Huismateriaal | Aluminiumlegering |
| Werktemperatuur | -40°C tot 65°C |
| Ontworpen lus | 26、28、50( L=49,5) |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 500MΩ/500V/DC |
| Nominale spanning | 0-240VDC |
| nominale stroom | 1 A |
| Dielectrische sterkte | 500VAC/50Hz/60s |
| Werktemperatuur | -40°C tot 70°C |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning/stroom | 0-250VDC /Max 2A |
| Schelpenmateriaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Dielectrische sterkte | 250VAC/50Hz/60s |
| Roterende snelheid | 0-3000 tpm |
|---|---|
| Ontwerplus | 6 |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Werktemperatuur | -45℃ ~ 60℃ |
| Maximale stroom | 1A |
| Grootte | Ultra klein |
|---|---|
| Standaardspanning | 80 V |
| Werksnelheid | 0-1000 tpm |
| Huismateriaal | Aluminiumlegering |
| Werktemperatuur | -40°C tot 65°C |
| Grootte | Ultra klein |
|---|---|
| Standaardspanning | 80 V |
| Werksnelheid | 0-1000 tpm |
| Huismateriaal | Aluminiumlegering |
| Werktemperatuur | -40°C tot 65°C |
| Roterende snelheid | 0-10000 t/min |
|---|---|
| Ontwerplus | 18 |
| werkende leven | 10 miljoen cirkel |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤20mΩ |
| Werktemperatuur | -50℃ ~ 80℃ |
| Ontwerp lus | 26/28/50 (L=49,5) |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 500MΩ/500VDC |
| Nominale stroom | 1A maximum |
| Snelheidsbereik | 0-100rpm |
| Duurzaamheid | 10 miljoen t/min |