| Dielectric Strength | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Current rating | 1A |
| Operating Speed | 5000rpm |
| Mounting Method | Flange Mounting |
| Protection Level | IP51 |
| Verpakking Details | Verpakking |
|---|---|
| Levertijd | 1 tot 3 weken |
| Plaats van herkomst | Shenzhen |
| Merknaam | SPR-ing |
| Isolatieweerstand | 1000MΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Rotatiesnelheid | 100000 RPM |
| Stroom | 1 A/circuit |
| werkingssnelheid | 0 tot en met 20000 tpm |
| Fluit | Hoge snelheid |
| Grootte | Ultra klein |
|---|---|
| Standaardspanning | 80 V |
| Werksnelheid | 0-1000 tpm |
| Huismateriaal | Aluminiumlegering |
| Werktemperatuur | -40°C tot 65°C |
| Ontworpen lus | ≤18 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning | 80VDC |
| nominale stroom | 1 A |
| Dielectrische sterkte | > 300VAC/50Hz/60s |
| Diëlektrische sterkte | > 200VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Gewicht | < 60 g (zonder draad) |
| Contactmateriaal | Goudgoud |
| Specificatie van de draad | AF200-0,05 mm2 |
| Nominale stroom | 1 A |
| Dielectrische sterkte | ≥ 500VAC@50Hz |
|---|---|
| Maximale stroom | 2A |
| Leidingmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Werktemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Isolatieweerstand | ≥1000mΩ |
| Roterende snelheid | 0-100 t/min |
|---|---|
| Ontwerplus | ≤44 |
| werkende leven | 5 miljoen toeren per minuut |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤20mΩ |
| Werktemperatuur | -55℃ ~ 85℃ |
| Grootte | Ultra klein |
|---|---|
| Standaardspanning | 80 V |
| Werksnelheid | 0-1000 tpm |
| Huismateriaal | Aluminiumlegering |
| Werktemperatuur | -40°C tot 65°C |
| Roterende snelheid | 0-3000 tpm |
|---|---|
| Ontwerplus | 6 |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Werktemperatuur | -45℃ ~ 60℃ |
| Maximale stroom | 1A |