| Roterende snelheid | 0~3000 tpm |
|---|---|
| Ontwerplus | 20 |
| werkende leven | 10 miljoen ~ 100 miljoen cirkel |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Werktemperatuur | -40℃ tot 60℃ |
| Productcategorie | Mini Sleepring |
|---|---|
| Nominale snelheid | 0-300 Rpm |
| Rated Voltage | 0-100VDC |
| Contactmateriaal | Goudgoud |
| Gewicht | < 60 g (zonder draad) |
| Schaalmateriaal | 303 roestvrij staal |
|---|---|
| Specificatie van de draad | AF200-0,05 mm2 |
| Ontworpen lus | 50, 40, 30, 20 |
| Maximaal startkoppel | 1 N.cm |
| Contactmateriaal | Goudgoud |
| Product name | Lange levensduur 10 miljoen RPM sleepringen |
|---|---|
| Contactmateriaal | Goudgoud |
| Schaalmateriaal | 303 roestvrij staal |
| Diëlektrische sterkte | > 200VAC/50Hz/60s |
| Ontworpen lus | 50, 40, 30, 20 |
| Product Name | Anti Corrosion Steel Slip Ring 80VDC 1A Industrial Slip Ring Lightweight |
|---|---|
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for stable performance |
| Continuous Operation Capability | Operates continuously for 90 hours at 18,000 rpm |
| Working Life | 100 Million Revolutions |
| Electrical Strength | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Roterende snelheid | 0-10000 t/min |
|---|---|
| Ontwerplus | 18 |
| werkende leven | 10 miljoen cirkel |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤20mΩ |
| Werktemperatuur | -50℃ ~ 80℃ |
| Roterende snelheid | 0-1000 tpm (1000-10000 tpm aanpasbaar) |
|---|---|
| Ontwerplus | 8 |
| Diëlektrische sterkte | >250VAC/50Hz/60s |
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamische weerstand | ≤10mΩ |
| Grootte | Ultra klein |
|---|---|
| Standaardspanning | 80 V |
| Werksnelheid | 0-1000 tpm |
| Huismateriaal | Aluminiumlegering |
| Werktemperatuur | -40°C tot 65°C |
| Grootte | Ultra klein |
|---|---|
| Standaardspanning | 80 V |
| Werksnelheid | 0-1000 tpm |
| Huismateriaal | Aluminiumlegering |
| Werktemperatuur | -40°C tot 65°C |
| Grootte | Ultra klein |
|---|---|
| Standaardspanning | 80 V |
| Werksnelheid | 0-1000 tpm |
| Huismateriaal | Aluminiumlegering |
| Werktemperatuur | -40°C tot 65°C |