| Ταχύτητα περιστροφής | 0~3000 σ.α.λ |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 20 |
| εργασιακή ζωή | 10 εκατομμύρια~100 εκατομμύρια κύκλος |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40℃ έως 60℃ |
| Κατηγορία προϊόντων | Μίνι δαχτυλίδι. |
|---|---|
| Ωριαία ταχύτητα | 0-300 Στροφές ανά λεπτό |
| Rated Voltage | 0-100VDC |
| Υλικό επαφής | Χρυσός χρυσός |
| Βάρος | <60g (χωρίς το καλώδιο) |
| Υλικό κέλυφος | 303 Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Προδιαγραφές καλωδίου | AF200-0,05 mm2 |
| Σχεδιασμένος βρόχος | 50, 40, 30, 20 |
| Μέγιστη Ροπή Εκκίνησης | 1 N.cm |
| Υλικό επαφής | Χρυσός χρυσός |
| Ονομασία προϊόντος | Διάρκεια ζωής 10 εκατομμύρια στροφές ανά λεπτό |
|---|---|
| Υλικό επαφής | Χρυσός χρυσός |
| Υλικό κέλυφος | 303 Ατσάλι ατσάλι |
| Διηλεκτρική δύναμη | >200VAC/50Hz/60s |
| Σχεδιασμένος βρόχος | 50, 40, 30, 20 |
| Product Name | Anti Corrosion Steel Slip Ring 80VDC 1A Industrial Slip Ring Lightweight |
|---|---|
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for stable performance |
| Continuous Operation Capability | Operates continuously for 90 hours at 18,000 rpm |
| Working Life | 100 Million Revolutions |
| Electrical Strength | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-10000 περιστροφή/λεπτό |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 18 |
| εργασιακή ζωή | κύκλος 10 εκατομμυρίων |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤20mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -50℃ ~ 80℃ |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-1000 rpm (1000-10000 RPM προσαρμόσιμη) |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 8 |
| Διηλεκτρική αντοχή | >250VAC/50Hz/60s |
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Δυναμική αντίσταση | ≤10mΩ |
| Μέγεθος | Εξαιρετικά Μικρό |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 80V |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 0-1000 στροφές ανά λεπτό |
| Υλικό Κατασκευής | Σύνθετα αλουμινίου |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C έως 65°C |
| Μέγεθος | Εξαιρετικά Μικρό |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 80V |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 0-1000 στροφές ανά λεπτό |
| Υλικό Κατασκευής | Σύνθετα αλουμινίου |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C έως 65°C |
| Μέγεθος | Εξαιρετικά Μικρό |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 80V |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 0-1000 στροφές ανά λεπτό |
| Υλικό Κατασκευής | Σύνθετα αλουμινίου |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C έως 65°C |