| Dielectric Strength | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Current rating | 1A |
| Operating Speed | 5000rpm |
| Mounting Method | Flange Mounting |
| Protection Level | IP51 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 έως 3 εβδομάδες |
| Τόπος καταγωγής | Σεντζέν |
| Μάρκα | SPR-ing |
| Αντίσταση μόνωσης | 1000MΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Ταχύτητα περιστροφής | 100000 στροφές ανά λεπτό |
| Ρεύμα | 1 A/κύκλωμα |
| ταχύτητα εργασίας | 0~20000 στροφές ανά λεπτό |
| Φούτουρα | Υψηλή ταχύτητα |
| Μέγεθος | Εξαιρετικά Μικρό |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 80V |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 0-1000 στροφές ανά λεπτό |
| Υλικό Κατασκευής | Σύνθετα αλουμινίου |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C έως 65°C |
| Σχεδιασμένος βρόχος | ≤18 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Διορισμένη τάση | 80VDC |
| ονομαστικό ρεύμα | 1 Α |
| Διηλεκτρική Αντοχή | > 300VAC/50Hz/60s |
| Διηλεκτρική δύναμη | >200VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Βάρος | <60g (χωρίς το καλώδιο) |
| Υλικό επαφής | Χρυσός χρυσός |
| Προδιαγραφές καλωδίου | AF200-0,05 mm2 |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1 Α |
| Διηλεκτρική Αντοχή | ≥ 500VAC@50Hz |
|---|---|
| Μέγιστο ρεύμα | 2Α |
| Υλικό ρεύματος | Χαλκός |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°C έως 60°C |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥1000mΩ |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-100 περιστροφή/λεπτό |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | ≤44 |
| εργασιακή ζωή | 5 εκατομμύρια σ.α.λ |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤20mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -55℃ ~ 85℃ |
| Μέγεθος | Εξαιρετικά Μικρό |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 80V |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 0-1000 στροφές ανά λεπτό |
| Υλικό Κατασκευής | Σύνθετα αλουμινίου |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C έως 65°C |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-3000 σ.α.λ |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 6 |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -45℃ ~ 60℃ |
| Μέγιστο ρεύμα | 1Α |