| Elektrische specificaties | |
|---|---|
| Ontwerp lus | 26, 28, 50 (L=49.5) |
| Isolatieweerstand | 500MΩ/500V/DC |
| Nominale spanning/stroom | 0-240VDC / Max 1A |
| Diëlektrische sterkte | 500VAC/50Hz/60s |
| Dynamische weerstandsveranderingswaarde | ≤15mΩ |
| Mechanische specificaties | |
|---|---|
| Nominale snelheid | 0-100 rpm |
| Levensduur | 10 miljoen rpm |
| Bedrijfstemperatuur | -40℃ tot 80℃ |
| Bedrijfsvochtigheid | ≤80% |
| Contactmateriaal | Goud-goud |
| Materiaal behuizing | 303 Roestvrij staal |
| Maximaal aanvangskoppel | 1 N.cm |
| Gewicht | <50g (exclusief draad) |
| Draadspecificaties | AFR250-0.05mm² |