| Χρώμα | Καθαρός. |
|---|---|
| Ακαμψία της επιφάνειας εργασίας Ra | ≤0.025 |
| Σκληρότητα | HRC62-65 |
| Επίπεδα του επιπέδου δεδομένου | Κατηγορία 0 (κατηγορία II): ≤ 1um |
| Υλικό | Γυαλί |
| Επιφανειακή Επεξεργασία | Γυαλισμένο |
|---|---|
| Ακατέργαστη επιφάνεια εργασίας | Ra ≤ 0,025 μm |
| Διαφάνεια | διαφανές |
| Δείκτης διάθλασης | 1.5 |
| Εφαρμογή | Οπτικά Πειράματα |
| Διαφάνεια | Διαφανής |
|---|---|
| Χρώμα | Σαφής |
| Διαθλαστικός δείκτης | 1.5 |
| Εφαρμογή | Οπτικά Πειράματα |
| Αριθμός πλευρών | 36 |
| Πάχος πρίσματος | 17-20 mm |
|---|---|
| Τύπος υλικού | GCr15 φέρων χάλυβας |
| Γυριστικό άνοιγμα του κέντρου | φ25 χιλ. |
| Σχήμα επίπεδης επιφάνειας σημείου 0 (Σχήμα II) | ≤ 1 μm |
| Ακατέργαστη επιφάνεια εργασίας | Ra ≤ 0,025 μm |
| Τύπος υλικού | GCr15 φέρων χάλυβας |
|---|---|
| Σκληρότητα | HRC 62-65 |
| Επεκκλιματισμός επιφάνειας εργασίας βαθμός 0 (βαθμός II) | ≤ 0,03 μm |
| Γυριστικό άνοιγμα του κέντρου | φ25 χιλ. |
| Κοντοστρώμα της επιφάνειας εργασίας προς το επίπεδο του σημείου βαθμού 0 (βαθμός II) | ≤ ±10 τόξοι δευτερολέπτων |
| Πάχος πρίσματος | 17-20 mm |
|---|---|
| Τύπος υλικού | GCr15 φέρων χάλυβας |
| Γυριστικό άνοιγμα του κέντρου | φ25 χιλ. |
| Σχήμα επίπεδης επιφάνειας σημείου 0 (Σχήμα II) | ≤ 1 μm |
| Ακατέργαστη επιφάνεια εργασίας | Ra ≤ 0,025 μm |
| Πάχος πρίσματος | 17-20 mm |
|---|---|
| Τύπος υλικού | GCr15 φέρων χάλυβας |
| Γυριστικό άνοιγμα του κέντρου | φ25 χιλ. |
| Σχήμα επίπεδης επιφάνειας σημείου 0 (Σχήμα II) | ≤ 1 μm |
| Ακατέργαστη επιφάνεια εργασίας | Ra ≤ 0,025 μm |
| Πάχος πρίσματος | 17-20 mm |
|---|---|
| Τύπος υλικού | GCr15 φέρων χάλυβας |
| Γυριστικό άνοιγμα του κέντρου | φ25 χιλ. |
| Σχήμα επίπεδης επιφάνειας σημείου 0 (Σχήμα II) | ≤ 1 μm |
| Ακατέργαστη επιφάνεια εργασίας | Ra ≤ 0,025 μm |