| Ταχύτητα περιστροφής | 0-3000 σ.α.λ |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 6 |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -45℃ ~ 60℃ |
| Μέγιστο ρεύμα | 1Α |
| Κύκλοι σχεδιασμού | 20 δαχτυλίδια, 26 δαχτυλίδια, 28 δαχτυλίδια |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 110MΩ/100VDC |
| Ονομαστική τάση/στροφή | 100VDC/1A |
| Ηλεκτρική Αντοχή | 250VDC/50Hz/60s |
| Ονομαστική Ταχύτητα | 5000 σ.α.λ |
| Βρόχος σχεδίασης | 36/56 |
|---|---|
| Ωριαία ταχύτητα | 0–250 σ.α.λ |
| Διάρκεια ζωής | 10 εκατομμύριο επαναστάσεις |
| Αντίσταση μόνωσης | 500MΩ/500VDC |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Ταχύτητα περιστροφής | 5000 σ.α.λ |
|---|---|
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 18 |
| Προσδόκιμο Ζωής | 10 εκατομμύρια επαναστάσεις |
| Εφαρμογή | Ανεμογεννήτριες, ρομποτική, ιατρικός εξοπλισμός, συστήματα ραντάρ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃ ~ 80℃ |
| Βρόχος σχεδίασης | 8 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 220MΩ/250V/DC |
| Ρεύμα | 240VDC/1A |
| Διηλεκτρική αντοχή | ≥300VAC/50Hz/60s |
| Αξία μεταβολής της δυναμικής αντίστασης | ≤10mΩ |
| Κύκλωμα | 26,28,50 (L=49,5) |
|---|---|
| Μόνωση | 500MΩ/500VDC |
| Ταχύτητα | 0-100rpm |
| διάρκεια ζωής | 10 εκατομμύριο επαναστάσεις |
| Ροπή | 1 N·cm |
| Μέγεθος | Μικρό |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -20℃ σε +60℃ |
| Εφαρμογή | Περιστροφική μετάδοση ισχύος και σημάτων |
| Βαθμός προστασίας | Διάκριση IP54 |
| Κατηγορία τάσης | 240V |
| Κύκλοι σχεδιασμού | 18 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | ≥250MΩ/250V/DC |
| Ονομαστική τάση/στροφή | 80VDC/1A |
| Ηλεκτρική Αντοχή | ≥300VAC/50Hz/60s |
| Συνεχής χρόνος εργασίας | 96 ώρες |
| Κύκλοι σχεδιασμού | 18 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | ≥250MΩ/250V/DC |
| Ονομαστική τάση/στροφή | 80VDC/1A |
| Ηλεκτρική Αντοχή | ≥300VAC/50Hz/60s |
| Συνεχής χρόνος εργασίας | 96 ώρες |
| Κύκλοι σχεδιασμού | 18 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | ≥250MΩ/250V/DC |
| Ονομαστική τάση/στροφή | 80VDC/1A |
| Ηλεκτρική Αντοχή | ≥300VAC/50Hz/60s |
| Συνεχής χρόνος εργασίας | 96 ώρες |