| Operating speed | 5000 RPM |
|---|---|
| Designed Loop | 18 |
| Insulation Resistance | 250MΩ/250V/DC |
| Working Life | 10 million rpm |
| Productname | Conductive Slip Ring |
| Μέγιστη Ροπή Εκκίνησης | 1 N.cm |
|---|---|
| Εργασιακή ζωή | 10 εκατ. στροφές ανά λεπτό |
| Ονομαστική Τάση | 0-100VDC |
| Αντίσταση μόνωσης | 200MΩ/250V/DC |
| Κατηγορία προϊόντων | Μίνι δαχτυλίδι. |
| Μέγεθος | Εξαιρετικά Μικρό |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 80V |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 0-1000 στροφές ανά λεπτό |
| Υλικό Κατασκευής | Σύνθετα αλουμινίου |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C έως 65°C |
| Σχεδιασμένος βρόχος | 26、28、50( L=49.5) |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 500MΩ/500V/DC |
| Διορισμένη τάση | 0-240VDC |
| ονομαστικό ρεύμα | 1 Α |
| Διηλεκτρική Αντοχή | 500VAC/50Hz/60s |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C έως 70°C |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Ονομαστική τάση/στροφή | 0-250VDC /Μέγιστο 2A |
| Υλικό κελύφους | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Διηλεκτρική Αντοχή | 250VAC/50Hz/60s |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-3000 σ.α.λ |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 6 |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -45℃ ~ 60℃ |
| Μέγιστο ρεύμα | 1Α |
| Μέγεθος | Εξαιρετικά Μικρό |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 80V |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 0-1000 στροφές ανά λεπτό |
| Υλικό Κατασκευής | Σύνθετα αλουμινίου |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C έως 65°C |
| Μέγεθος | Εξαιρετικά Μικρό |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 80V |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 0-1000 στροφές ανά λεπτό |
| Υλικό Κατασκευής | Σύνθετα αλουμινίου |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C έως 65°C |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-10000 περιστροφή/λεπτό |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 18 |
| εργασιακή ζωή | κύκλος 10 εκατομμυρίων |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤20mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -50℃ ~ 80℃ |
| Βρόχος σχεδίασης | 26/28/50 (L=49,5) |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 500MΩ/500VDC |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1A Max |
| Εύρος Ταχύτητας | 0-100rpm |
| Αντοχή | 10 εκατ. στροφές ανά λεπτό |