Δαχτυλίδι υψηλής ταχύτητας 15000 στροφές ανά λεπτό με θήκη από κράμα αλουμινίου
Με κινητήρα κινητήραμακρά διάρκεια ζωήςΕργάζεται συνεχώς σε15,000 RPM, κατάλληλο γιαΔοκιμές αεροδιαστημικής παραγωγής, παρακολούθηση του ιπτάμενου τροχού σιδηροδρόμων υψηλής ταχύτητας, πειράματα με αιολική σήραγγα και βιομηχανικές πλατφόρμες Ε&ΑΔιαθέσιμες επιλογές προσαρμογής OEM.
Τεχνικές προδιαγραφές
| Ηλεκτρικές προδιαγραφές | |
| Σχεδιασμός βρόχου | 60 |
| Αντίσταση μόνωσης | 500MΩ/500V/DC |
| Ονομαστική τάση/στροφή | 500VDC/1A |
| Δυνατότητα διηλεκτρικής | ≥ 500VAC/50Hz/60s |
| Αξία μεταβολής της δυναμικής αντίστασης | ≤ 50mΩ |
| Μηχανικές προδιαγραφές | |
| Κατηγορία ταχύτητας | > 15000 στροφές/λεπτο |
| Εργασιακή ζωή | 50 εκατομμύρια κύκλος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C ~ 35°C |
| Υλικό επαφής | Χρυσό-χρυσό |
| Υλικό κελύφους | Άλλες χημικές ενώσεις |
| Η υγρασία | 20%~80% |
Σχεδιασμός περίγραμμα
Εφαρμογές
Τεχνικά πλεονεκτήματα